W patio centrum, na czas Euro 2016 stanie telebim o wymiarach 4,5 m x 3 m, na którym transmitowane będą na żywo wszystkie mecze odbywające się podczas tegorocznych mistrzostw. Powstanie specjalna strefa kibica – Port Kibica, gdzie będzie można wspólnie kibicować ulubionym drużynom. Podczas meczów rozgrywanych przez polską reprezentację, półfinałów oraz finału, w rolę animatora wcieli się gość specjalny – Irek Bieleninik. W Porcie Kibica podczas tych meczów na kibiców będą czekać liczne atrakcje dla całych rodzin, w tym konkursy z nagrodami.

W strefie restauracyjnej będą zamieszczone trzy 42-calowe ekrany, a restauracje w dni rozgrywania meczów będą czynne do 23.00.

Port Łódź przygotował także niespodziankę dla kibiców, którzy chcą jeszcze bardziej wczuć się w klimat Mistrzostw Europy. W patio centrum odbędzie się Turniej Piłkarzyków Stołowych. Zawody zostały zaplanowane na 12, 16 i 21 czerwca, a udział w nich będą mogły wziąć dwuosobowe drużyny. Każdego dnia turnieju odbędą się eliminacje, a następnie ćwierćfinały, półfinały oraz finał z nagrodami dla zwycięzców. Harmonogram oraz regulamin Turnieju Piłkarzyków Stołowych dostępny jest na stronie www.portlodz.pl Na stronie internetowej Portu Łódź systematycznie będą się pojawiać się aktualności dotyczące terminarza rozgrywek Euro 2016.