Jeżeli również nie przepadasz za walką w wiertarko-wkrętarką i wkrętami, z pewnością polubisz samoprzylepne haczyki Command, które wykorzystasz również w łazience i na zewnątrz!

Wodoodporne haczyki Command w Twojej łazience

Haczyki Command to nie tylko haki do obrazów, które wykorzystać możesz w salonie lub w sypialni. Producenci pomyśleli także o tym, że w łazienkach często brakuje miejsca na ręcznik czy inne akcesoria i wyszli tym potrzebom naprzeciw, tworząc wodoodporne haczyki Command. Będziesz mógł zawiesić na nich tekstylia, dzięki czemu zyskasz w łazience nieco miejsca, co przede wszystkim przydaje się w mniejszych pomieszczeniach. Zaletą samoprzylepnych haczyków jest to, że mają estetyczny wygląd, a ponadto są bardzo proste w demontażu. Bez problemu odkleisz je od ściany, a następnie zamontować w innym miejscu. Dzięki zastosowaniu specjalnej, mocnej taśmy nie musisz martwić się o to, że powieszone na haczykach przedmioty spadną. To rozwiązanie atrakcyjne cenowo, które dodatkowo jest szybkie i łatwe w użyciu. Wodoodporne, samoprzylepne haczyki Command trzymają się zarówno glazury, jak i boazerii. Dzięki nim skutecznie uporządkujesz, zorganizujesz i udekorujesz każde pomieszczenie.  

Haczyki Command na zewnątrz

Jeżeli nie wiesz, jak zamontować lampki czy wieńce na zewnątrz swojego domu, z pomocą przychodzą samoprzylepne haczyki Command Outdoor. Są one odporne na wilgoć, mróz, a także na promieniowanie UV, dzięki czemu doskonale sprawdzają się na ogrodzie czy na tarasie. Ich montaż, tak samo jak montaż haczyków przeznaczonych do wnętrz, jest wyjątkowo prosty i szybki. Oczyść powierzchnię i przyciśnij haczyk ze specjalną warstwą klejącą – po kilku chwilach możesz zawiesić wybraną wcześniej ozdobę. Dzięki haczykom Command Outdoor powiesisz ulubione świąteczne dekoracje na drzwiach oraz oknach i będziesz mógł cieszyć się pięknie przyozdobionym domem bez obaw o uszkodzenie powierzchni.

Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu, czy we własnym domu, samoprzylepne haczyki Command pozwolą Ci na zmianę jego aranżacji w zaledwie kilka chwil. Na dodatek stanie się to bez kurzu, brudu i hałasu. To również sposób by zaoszczędzić sporo czasu. Wybierz nowoczesne rozwiązania i ciesz się nowymi dekoracjami, kiedy tylko chcesz.