Więc skąd masz wiedzieć, która stylowa sukienka jest właśnie dla Ciebie? Jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc.

Wybór idealnej sukni polega na tym, aby wiedzieć, która sukienka najlepiej podkreśli Twój kształt ciała, mówiąc dokładniej:

  • uwydatni najlepsze cechy,

  • ukryje te, których nie chcesz pokazać.

Czytaj dalej, a poznasz najlepsze wskazówki na temat tego, jak znaleźć idealną sukienkę dopasowaną do swojej figury, a potem zerknij na https://manwoman.co/ gdzie znajdziesz gotowe projekty, zgodne z tymi wytycznymi.
 

Najpierw określ, jaki typ sylwetki posiadasz: 

Jabłko: bardziej obfite kształty w środkowej części ciała + szczuplejsze nogi.

Gruszka: biodra są większe niż biust + dobrze widoczna talia.

Klepsydra: biust proporcjonalny do bioder + dobrze widoczna talia.

Kwadrat: wielkość biustu, talii i bioder jest podobna.

Teraz, gdy już zorientowałeś się, jaką masz figurę – spójrz na nasze wskazówki na temat tego, jakie sukienki są dla Ciebie.

Jakie sukienki do jakiej figury?

Klepsydra? Pochwal się wspaniałymi kształtami! Znajdź suknię, która je opina, pochwal się też dobrze zarysowaną talią – podkreśl ją dekoltami V. To wszystko będzie wyglądać świetnie na Tobie! Piękno bycia pobłogosławioną figurą klepsydry polega na tym, że w sposób naturalny łączy się ona z estetycznymi proporcjami. Możesz nosić prawie wszystko!

Jeśli masz kwadratową sylwetkę – kluczem jest optyczne stworzenie talii i chwalenie się swoimi zabójczymi nogami – stąd krótkie, rozkloszowane sukienki to coś dla Ciebie. Jeśli jesteś gruszką – pochwal się tą górną częścią ciała! I podkreśl obojczyk. Wypróbuj sukienki, które mają dekolt w szpic lub błyszczące ozdoby, aby wydobyć idealny kształt gruszki. Sukienki w kształcie litery A natomiast będą idealne dla pań o typie jabłka. Jeśli jesteś posiadaczką właśnie takiej figury – idź w tę stronę. Jak widać, każda z nas może znaleźć coś idealnego dla siebie!

Zobacz także: http://www.wysokomazowiecki24.pl/news/podlaskie-i-partnerzy/8692.html