Niezależnie od tego, jakie motywacje tobą kierują w grze, zależy ci aby jak najmniej zainwestować, a jak najwięcej wygrać. Pomocne mogą okazać się w realizacji tego celu kody promocyjne. 

Kody promocyjne w zakładach bukmacherskich

Jak zdobywać kody promocyjne?

Kody promocyjne w zakładach bukmacherskich

Kody promocyjne to jedno z ciekawszych narzędzi, którymi bukmacherzy starają się przyciągnąć graczy do swoich platform. Jest to jeden z rodzajów bonusów oferowanych w zakładach bukmacherskich. Oprócz kodów promocyjnych najczęściej pojawiają się atrakcyjne pakiety startowe dla nowych graczy. Kody promocyjne w większości przeznaczone są dla już zarejestrowanych graczy. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że każdy bukmacher prowadzi nieco inną politykę dotyczącą swoich bonusów. Na przykład kod promocyjny u bukmachera Fortuna dostępny obecnie kod promocyjny dla nowych graczy obejmujący aż trzy bonusy. Aby do uruchomić, trzeba zarejestrować się za pośrednictwem linku, do którego przypisany jest kod. Niczego nie trzeba zapamiętywać, wpisywać - kod uruchamia się automatycznie w momencie rejestracji. Uprawnia on do skorzystania z:

  • bonusa od pierwszego depozytu – maksymalnie 2000 zł w zależności od wysokości pierwszego depozyt;

  • zakładu bez ryzyka – maksymalnie 210 zł z kodem promocyjnym, natomiast ostateczne wysokość bonusu zależy od wysokości pierwszego zakładu;

  • prezent na start – maksymalnie 20 zł dodatkowych środków dostępnych w ramach punktów programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus.

Skorzystanie z każdego bonusa wymaga spełnienia określonych warunków. Nie jest tak, że kod zadziała zawsze - dopóki nie wpłacisz depozytu albo nie zarejestrujesz się w programie lojalnościowym, nie skorzystasz z części oferty. Warto na to zwrócić uwagę. Spełniając wymagania, otwierasz sobie drogę do dodatkowych korzyści. 

 

Jak zdobywać kody promocyjne?

Kody promocyjne są udostępniane przez bukmacherów na różnych zasadach. Często są to kody do wpisania w twoim koncie gracza. Udostępniane są one najczęściej na portalach współpracujących z bukmacherami. W niektórych zakładach sportowych, jak opisana wyżej Fortuna, wymogiem do uzyskania kodu jest rejestracja (w przypadku nowego gracza) przez link zawierający kod promocyjny. Pamiętaj, że musi być to pełna rejestracja, koniecznie uzupełnione musi zostać pole "kod promocyjny". Po weryfikacji podanych danych (która trwa dosłownie chwilę), otrzymujesz dostęp do bonusów. Trzeba je jeszcze aktywować i spełnić warunki szczegółowo określone przez każdego bukmachera w odniesieniu do konkretnego kodu promocyjnego. Teraz możesz rozpocząć zabawę.