Sprawdźmy, jak wyciągnąć możliwie najwięcej z krótkiego wyjazdu.

Ograniczony czas na wyjazd? Szukaj biletów okołoweekendowych

podróże

Nie mamy na tyle dużo urlopu, by wybrać się na tygodniowy wyjazd do wymarzonego miejsca? Nic straconego. Nawet osoby z bardzo ograniczonymi możliwościami urlopowymi mogą wykorzystać do granic możliwości wolne chwile na to, by przynajmniej na chwilę wyjechać za granicę i zwiedzić atrakcyjne miasto lub po prostu powygrzewać się na plaży. Jaki mamy na to sposób? 

Wyjazdy okołoweekendowe! To świetna propozycja dla osób, które mogą wziąć jeden dzień urlopu w piątek lub poniedziałek. Na pierwszy rzut oka taki jeden dzień nie zmieni za dużo, ale jeśli dodamy do tego dwa dni weekendu i co lepsze, popołudnie drugiego dnia roboczego, robi nam się naprawdę duży slot czasowy, który zapewni możliwość zwiedzenia dużej, europejskiej stolicy. Bilety na loty okołoweekendowe są bardzo popularne, dlatego taki wyjazd warto zaplanować nieco wcześniej. Sprawdź https://www.esky.pl/tanie-loty/ci/wro/ci/lon/wroclaw-londyn i kup tanie bilety na zwiedzanie Londynu w okresie, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. 

Solidne przygotowanie wyjazdu to podstawa 

Każdy wyjazd wymaga od nas odpowiedniego planowania, a szczególnie ten, podczas którego nie będziemy mieć zbyt dużo czasu. Ile razy doświadczyliśmy sytuacji, w których jednego dnia chcieliśmy zwiedzić możliwie jak najwięcej miejsc i założenie to okazało się zbyt ambitne? Jeśli mamy zaledwie 2 lub 3 dni na zwiedzanie, mierzmy siły na zamiary i jeszcze w domu zapiszmy najważniejsze miejsca, które koniecznie chcemy zobaczyć.

podróże

W planowaniu wyjazdu przydadzą się nie tylko listy najpopularniejszych atrakcji, ale też gotowe propozycje wycieczek na 24, 48 i 72 godziny, które możemy uzyskać, subskrybując newsletter eSky.pl. Dzięki takim gotowym planom ustalimy priorytet i kolejność zwiedzenia, co pozwoli zaoszczędzić czas na dojazdy i dotarcie do określonych zabytków, rozsianych po całym mieście. Z solidnie wykonanym planem nawet najkrótszy city break będzie niezapomnianą przygodą. 

Załatw wszystkie formalności w jednym miejscu 

Każdy wyjazd, a szczególnie ten krótki wiąże się z realizacją wielu formalności jeszcze przed wyjazdem. Planowanie trasy zwiedzania, loty, znalezienie noclegu spełniającego nasze wymagania i oczywiście ubezpieczenie podróżne.

Rozwiązaniem tego problemu może być załatwienie wszystkiego w jednym miejscu. Portal eSky.pl oferuje możliwość zakupu biletów lotniczych od kilkuset linii lotniczych, a ponadto także zarezerwowania noclegu (także w ramach jednej rezerwacji z lotem w pakietach na city break lub wakacje)  czy wykupu ubezpieczenia podróżnego. W praktyce, za jednym posiedzeniem, w 30 minut będziemy w stanie dopełnić wszystkich formalności i już tylko czekać na dzień, w którym rozpoczniemy swój krótki, ale nie mniej ekscytujący wyjazd zagraniczny.