- Zima to idealny moment na zabiegi złuszczające - mówi kosmetolog z gabinetu Kosmetologii Profesjonalnej przy ul. Zamkowej 21a. - Spektakularny efekt otrzymamy po mikrodermabrazji, czyli mechanicznym złuszczaniu naskórka.

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg bezpieczny i bezbolesny. Polega na złuszczaniu naskórka warstwa po warstwie, za pomocą głowic diamentowych. Dzięki umiarkowanemu złuszczaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych komórek naskórka. Wędrują one do góry, zastępując komórki uszkodzone.

- Po każdym zabiegu bardzo ważne jest zastosowanie preparatów kosmetycznych dobranych ściśle do stanu i rodzaju skóry, ponieważ po usunięciu górnych warstw naskórka, substancje aktywne znacznie łatwiej wnikają w głąb skóry - radzi kosmetolog. - W naszym gabinecie po zabiegu mikrodermabrazji aplikujemy odpowiednie do rodzaju skóry kosmetykii maskę, a na sam koniec zabiegu krem z wysokim filtrem UVA i UVB.

Po serii zabiegów znikają przebarwienia, blizny potrądzikowe, szary odcień skóry, jej suchość i szorstkość.

Tylko w lutym za pełny zabieg pielęgnacyjny mikrodermabrazji zapłacimy 50 zł zamiast 70 zł. Warto skorzystać z tej okazji i umówić się od razu na serię zabiegów (można je powtarzać co 7-14 dni) w gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej pod numerem 728 817 288 lub osobiście odwiedzić gabinet przy ul. Zamkowej 21a.

Chcesz się poczuć pięknie w walentynki?

Szybkie zabiegi, które dają 100 % satysfakcji:

- Manicure i pedicure hybrydowy to piękne ręce i stopy. Zimą też im się to należy. Zaletą hybrydy jest jej trwałość - nawet do 14 dni.

- Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - Twoje spojrzenie i twarz od razu zyskuje wyrazistość. Jesteś piękna już po przebudzeniu.