Na Black Friday każdego roku czekają tysiące Polaków. Tego dnia, a nawet kilka dni przed i po tym zakupowym święcie, w atrakcyjnych, czyli dużo niższych cenach można kupić setki produktów. Na szczególne upusty czekają ci, którzy polują na sprzęt RTV i AGD. Tu obniżki sięgają bowiem nieraz aż kilkuset złotych!

Zacznijmy jednak od początku, czyli od wyjaśnienia, czym jest słynny Czarny Piątek. Ma on swoją genezę w Stanach Zjednoczonych, gdzie przypada w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia i oznacza początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Tego wyjątkowego dnia wiele sklepów w USA, czynnych nawet całą dobę, oferuje moc zniżek i promocji na wybrane (a nawet wszystkie) artykuły.

Amerykański pomysł szybko skradł serca ludzi na całym świecie. Od 5 lat cieszy się powodzeniem również w Polsce.

Gdzie na zakupy w Czarny Piątek?

W tym roku Black Friday przypada 27 listopada. Tego dnia czekają na nas największe rabaty i obniżki cen w niemal wszystkich sklepach w kraju. Oferują je sklepy z odzieżą, sprzętem elektronicznym, zabawkami, wyposażeniem wnętrz, supermarkety i wiele, wiele innych. By każdy z nas mógł zdążyć z przedświątecznymi zakupami, w Polsce Czarny Piątek przedłużono aż do kilkunastu dni!

Jak się przygotować do tego szczególnego okresu? Warto już dziś przejrzeć gazetki reklamowe, które poszczególne sklepy przygotowały z okazji Black Friday. Ale gdzie je znaleźć? By nie musieć marnować przed komputerem długich godzin na przeglądaniu rozmaitych stron internetowych, proponujemy Ci proste rozwiązanie. Na stronie gazetka-24.pl znajdziesz w jednym miejscu wiele gazetek reklamowych interesujących Cię sklepów stacjonarnych i internetowych! Gdy przejrzysz wcześniej reklamówki z np. Selgrosa, Media Expert, Macro, Lidla, Jyska czy Biedronki, będziesz mógł porównać ceny tych samych produktów w różnych sklepach, a następnie zrobić listę, co i w jakim chcesz kupić. W ten prosty sposób zaplanujesz sobie zakupy na ten jeden szczególny dzień. Albo i na inne dni, bo przecież Czarny Piątek w Polsce trwa o wiele dłużej!