Oto nasze sugestie.

Jaki prezent dla zięcia pod choinkę?

Święta to okazja, żeby pokazać naszemu zięciowi, że kochamy go jak syna. A nic tak nie mówi „miłość” jak dobrze przemyślany grawerunek. Dobrym prezentem pod choinkę dla zięcia będzie elegancki zegarek z osobistym grawerunkiem, który sprawi, że poczuje się on jak wartościowy członek rodziny.

Kosz prezentowy

Jeżeli nasze stosunki z przyszywanym synem są żartobliwe, to prezent dla zięcia pod choinkę koniecznie powinien być zabawny. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia: męski fartuszek, który ma być małą docinką a propos jego zdolności w kuchni, poduszka z tekstem „A teraz zięć strzeli sobie drzemkę”, spersonalizowana karafka. Zięć z poczuciem humoru doceni nasz gest.

Prezent dla zięcia na święta

Podczas Świąt możemy też pokazać naszemu zięciowi jak dobrze znamy jego zainteresowania i hobby. Jeżeli na przykład w wolnej chwili lubi on majsterkować w garażu, to oczywiście warto pomyśleć o ładnym zestawie z narzędziami – mogą być one zapakowane w spersonalizowane etui. 

A może nasz przyszywany syn jest fanem podróżowania i spędzania czasu na świeżym powietrzu? Tutaj również mamy duże pole do popisu jeśli chodzi o prezent świąteczny dla zięcia. Nowinka technologiczna, która pomoże mu w trasie, bielizna termiczna, przenośny głośnik – mamy tutaj mnóstwo opcji odpowiednich na prezent gwiazdkowy dla zięcia. 

Prezent dla zięcia na urodziny

Jeżeli nasz zięć lubi od czasu do czasu wypić szklaneczkę dobrej whisky, to ciekawym pomysłem będą chłodzące kostki. Jest to alternatywa dla kostek lodu, którą można na przykład zabrać ze sobą w podróż. W zestawie z takimi kostkami można podarować też ładne szklaneczki do whisky. 

Jeżeli nasza córka dopiero planuje ślub, to również możemy pokazać przyszłemu zięciowi, że jest on dla nas jak członek rodziny. Jeżeli mamy jakąś rodzinną tradycję, na przykład na urodziny zawsze dajemy sobie książki czy piżamy, to warto również kupić taki prezent dla przyszłego zięcia. 

Urodziny mogą być też świetną okazją, żeby podarować prezent dla córki i zięcia. Takim wspólnym prezentem może być kosz prezentowy. Zarówno nasza córka, jak i zięć, znajdą w nim coś dla siebie: butelkę dobrego alkoholu, pyszne czekoladki czy ciastka, kawę Lavazza, czy herbatę z Azji. Całość będzie opakowana w piękny i elegancki koszt, więc będzie to idealny prezent na każdą okazję. 

Kosz prezentowy

Wspólne prezenty

Jeżeli mamy więcej niż jednego zięcia, to dobrym pomysłem będzie podarowanie im takiego samego prezentu. W ten sposób żaden nie będzie czuł się pokrzywdzony, a my będziemy mieli ułatwione zadanie. Podobne krawaty, spinki do mankietów, zestaw do dbania o brodę, jeżeli nasze córki gustują w brodaczach. Jeżeli nie chcemy, żeby poczuli się oni jak bliźniacy, to możemy wybrać różne kolory albo wzory, ale trzymajmy się podobnego poziomu prezentu.

Kosz prezentowy