5 oryginalnych pomysłów na prezent pozwoli nabyć upominek nawet w ostatniej chwili. 

Jaki prezent na 50 urodziny kobiecie? 

Wśród pomysłów na szybki, a zarazem udany prezent dla kobiety na 50 urodziny nie może zabraknąć karty prezentowej do drogerii lub perfumerii na określoną kwotę. Tego typu podarunek jest w pełni uniwersalny, nadaje się nie tylko na urodziny, ale też na inną okazję. Kartę prezentową solenizantka może wykorzystać w dowolny sposób na produkty, które sama wybierze. Dobrej jakości kosmetyki to zawsze efektowny prezent dla kobiety, jednak kompletując pakiet upominkowy samemu, ryzykujemy tym, że nie trafimy w gust obdarowywanej osobie. Dzięki karcie prezentowej zyskujemy pewność, że prezent będzie udany. Drugim pomysłem, jeśli chodzi o eleganckie prezenty dla niej, na 50 urodziny są bony na dowolne zabiegi pielęgnacyjne w gabinetach kosmetologicznych. Osoby dysponujące nieco wyższym budżetem mogą podarować bliskiej osobie pobyt w SPA. 

Jak zrobić samemu prezent na 40 urodziny? 

W przypadku ograniczonego budżetu można wykonać prezent samodzielnie. Oczywiście własnoręczne zrobienie efektownego upominku nie musi wiązać się z brakiem środków na zakup prezentu. Czasami to właśnie podarunki robione samodzielnie dają najwięcej radości osobie obdarowanej i satysfakcji autorowi prezentu. Jednym z pomysłów na oryginalny prezent dla kobiety na 40 urodziny jest przygotowanie uroczystej kolacji w podniosłej atmosferze. Świeczki i romantyczna otoczka pozwolą na miłe, wspólne spędzenie czasu, co często jest najcenniejszym i najbardziej docenianym prezentem. 

Jaki prezent dla dziewczyny na urodziny? 

Co można podarować dziewczynie w dniu jej święta? Warto postawić na coś, co jest związane z jej hobby. Kobieta, która kocha sport i aktywny tryb życia doceni karnet na zajęcia fitness, czy sprzęt do ćwiczeń w domu, na przykład orbitrek lub matę. Zapalone czytelniczki będą wdzięczne za serię ulubionych książek w wersji papierowej, lub kartę prezentową do wykorzystania w księgarni. Doskonały prezent dla kobiety bliskiej sercu z okazji jej urodzin to również okazały bukiet kwiatów, butelka dobrego wina i czekoladki. 

Prezent na 40 urodziny dla niej 

W przypadku, gdy nie mamy żadnego pomysłu na eleganckie prezenty dla niej, a urodziny są już coraz bliższe, z pomocą mogą przyjść efektowne kosze prezentowe. Nabyć można je między innymi w sklepie arita.pl. Kosze prezentują się bardzo wytwornie, mają bogatą zawartość, w tym wysokiej jakości słodycze, butelki z dobrym alkoholem, słoiczki z miodem i konfiturami oraz kosmetyki do domowego SPA. Zamówienia w sklepie realizowane są błyskawicznie, a Dodatkowym atutem kosza firmy arita jest możliwość personalizacji, w postaci własnego zdjęcia lub życzeń, wyboru zawieszki pod względem kolorystycznym, czy dodania bileciku z przywołującym wspomnienia cytatem.

Prezent na urodziny