Dzięki niemu można znacznie usprawnić pracę w biurze, a także w domu i na studiach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnościami pakietu Microsoft Office 2019.

Office 2019 licencja dożywotnia — co to jest?

Oprogramowania komputerowe, takie jak na przykład pakiet Office 2019 niesamowicie przydają się w pracy biurowej. W tym przypadku jest to pakiet niezbędnych w pracy narzędzi, takich jak między innymi:

  • edytor tekstu Word,
  • arkusz kalkulacyjny,
  • program do tworzenia prezentacji multimedialnych PowerPoint.

Dodatkowo w pakiecie dostępny jest menedżer informacji osobistych, a także poczty elektronicznej Outlook. Nowości, które zostały wprowadzone to natomiast OneDrive oraz Microsoft Teams. To pierwsze narzędzie przeznaczone jest do przechowywania plików w chmurze. Microsoft Teams natomiast jest usługą internetową, która pokazała całkowicie nowy wymiar pracy zespołowej. Możliwe jest dzięki niej nie tylko pracowanie nad jednym plikiem przez kilka osób w tym samym czasie, ale również organizowanie wirtualnych konferencji.

Office 2019 klucz aktywacyjny — jakie funkcje ma pakiet?

Wymienione wyżej programy komputerowe, czyli Word, Excel, PowerPoint, Teams, a także OneDrive gwarantują kompleksową obsługę zarówno osób, które studiują, jak i tych, które chodzą do szkół oraz pracowników i przedsiębiorców. Możliwe jest dzięki nim na przykład:

  • tworzenie dokumentów,
  • sporządzanie raportów,
  • analizowanie danych,
  • prowadzenie rozmów wideo,
  • współpraca przy edycji plików,
  • udostępnianie zasobów w chmurze.

Wymienione wyżej funkcjonalności to zaledwie niewielka część wszystkich, o których warto wspomnieć. 

Opisywany pakiet pozwala zatem na efektywną pracę zarówno osobom, które pracują zdalnie, jak i tym, które spędzają czas stacjonarnie, czyli w biurze. Dzięki coraz bardziej unowocześnionym rozwiązaniom możliwe jest również wykonywanie zadań hybrydowo. Pakiet Office 2021 ma wszystko, czego potrzebujesz, bez względu na to, czy jesteś uczniem, studentem, pracownikiem, czy też przedsiębiorcą. 

Jaki sklep z oprogramowaniem wybrać?

Jeżeli interesuje Cię Office 2019 — klucz aktywacyjny, powinieneś przede wszystkim wybrać odpowiedni sklep z oprogramowaniem. U sprawdzonego dystrybutora możesz liczyć na atrakcyjne ceny, a także bardzo szeroki wybór produktów. Tym samym możesz swobodnie dobrać idealny pakiet dla siebie i jednocześnie nie martwić się o zbyt duże obciążenie swojego domowego lub firmowego budżetu. Odpowiedni sprzedawca będzie także w stanie udzielić Ci szczegółowych informacji na temat funkcjonalności oprogramowania oraz rodzaju licencji i wymagań sprzętowych. Sprawdź sklep z oprogramowaniem Teamnet-Software

Podsumowanie

Microsoft Office 2019 z licencją dożywotnią to zaawansowany pakiet narzędzi biurowych. Dzięki niemu żadnym problemem nie jest ani praca biura, ani też studiowanie oraz nauka. Składa się on przede wszystkim z Worda do edycji tekstu, Excela do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, a także PowerPointa do prezentacji. W pakiecie w zależności od wybranej licencji odnaleźć można także Outlooka jako menedżera informacji oraz poczty, a także OneDrive do przechowywania plików w chmurze. 

Dodatkowo tego typu oprogramowanie komputerowe zostało wyposażone w Microsoft Teams, dzięki któremu możliwa jest praca zespołowa, a także edycja dokumentów oraz prowadzenie rozmów wideo. Ogromna liczba funkcjonalności pakietu sprawia, że coraz więcej osób sięga po właśnie to rozwiązanie. Śmiało zamów więc produkt dla siebie na przykład na tej stronie internetowej: https://teamnet-software.pl/kategoria/office-2019-klucze/. Życzymy powodzenia w trakcie podejmowania decyzji zakupowej, a także podczas pracy z pakietem biurowym Office!