Najmodniejsze wzory paznokci 2020

Każda kobieta chce mieć zadbane dłonie i eleganckie paznokcie, ale po za tym że zadbamy o zdrowe i mocne paznokcie warto pamiętać o jakimś modnym ich zdobieniu. Wzory na paznokciach możemy albo przykleić używając gotowych szablonów bądź namalować. Jeżeli szukasz ciekawych inspiracji i chcesz zobaczyć najmodniejsze wzory paznokci to kliknij w galerie medicot.pl/najmodniejsze-wzory-paznokci

Wzory paznokci hybrydowych

W tym sezonie modne są minimalistyczne zdobienia paznokci w delikatnych kolorach przechodzących między sobą.  Od zawsze uniwersalnymi zdobieniami pasującymi zawsze do wszystkiego jest klasyczny ombre, który dobrze wykonany zawsze dobrze się prezentuje. W tym Sezonie często pozą jest ciemny podkład , który dekoruje się ciekawymi nieco jaśniejszymi wzorami. 

Najpiękniejsze paznokcie ślubne

Najmodniejsze ślubne zdobienia paznokci - Zazwyczaj najmodniejszych i najładniejszych wzorów zdobień paznokci szukamy na jakieś imprezy okolicznościowe. Ale co ze zdobieniami ślubnymi ? Ślub dla każdej kobiety jest to wyjątkowe wydarzenie w życiu i poza suknią i dodatkami bardzo ważnym elementem dopełniającym stylizację ślubną są dłonie,  na które wszyscy będą patrzeć podczas zakładania obrączek.

Paznokcie ślubne koronka

To panna młoda będzie tą osobą na przyjęciu weselnym, na którą wszyscy będą patrzeć, dlatego warto zadbać o jak najładniejsze zdobienia ślubne paznokci . W tym sezonie modne są zdobienia ślubne z dodatkami w kolorze ecru bądź koronka , które zawsze dobrze pasują do sukni ślubnej. Jakie paznokcie na ślub ? W tej galerii zdobień ślubnych znajdziesz wyłącznie najmodniejsze wzory medicot.pl/zdobienia-slubne-paznokci-jakie-paznokcie-na-slub

Pastelowe zdobienia czy też złote płatki zdecydowanie nie są modne w tym sezonie. Zdobienia ślubne co do kolorystyki można dodać także pod kątek dodatków na sukni ślubnej jakie będzie miała panna młoda. Często w zależności od dodatkowo bardzo ładnie prezentują się dodatki 3 d na paznokciach jak cyrkonie czy też cekiny bądź inne tego typu zdobienia. Warto rozważyć także perły bądź kryształy, które będą jedynie na jednym palcu a reszta będzie bardziej stonowana.