Można je wykorzystać w każdym sklepie, który je akceptuje lub wymienić (w przypadku zamknięcia sklepu) na gotówkę. Osoba obdarowana może wykorzystać kartę (karty) podarunkową do dokonania zakupów w dowolnej kombinacji, w dowolnym czasie, aż do wyczerpania wstępnie załadowanej wartości. Najczęściej karty podarunkowe tracą ważność po roku.

Wygoda użytkowania kart podarunkowych

Karty podarunkowe mogą być wspaniałym prezentem dla kogoś, na kim Ci zależy. Są wygodne i pozwalają obdarowanemu wybrać to, na co ma ochotę. Zakup karty upominkowej przez Internet jest łatwy i wygodny. Możesz użyć swojej karty kredytowej lub debetowej, aby kupić kartę online i otrzymać ją pocztą elektroniczną lub SMS-em. Karty upominkowe to także doskonały prezent na ostatnią chwilę, ponieważ są dostępne niemal wszędzie! Po zakupie karty podarunkowej należy sprawdzić jej saldo, dzwoniąc pod numer infolinii podany na odwrocie karty lub odwiedzając stronę internetową. Większość z tych stron umożliwia natychmiastowe sprawdzenie salda, bez konieczności oczekiwania na odpowiedź pocztą elektroniczną.

Karty podarunkowe - prezent idealny

Karty podarunkowe to jeden z najpopularniejszych prezentów na Boże Narodzenie i urodziny. Są świetnym pomysłem dla każdego, kto znajduje się na Twojej liście, ponieważ dają mu swobodę wyboru, niezależnie od tego, czy chodzi o nową grę wideo, czy nowy strój, na który ma ochotę. Zanim kupisz kartę podarunkową, dowiedz się, jaki rodzaj karty jest akceptowany w sklepie, w którym dokonujesz zakupu. Niektóre miejsca nie akceptują wszystkich rodzajów kart, więc przed zakupem przeczytaj wszystkie informacje zapisane drobnym drukiem.

Gdzie kupić karty podarunkowe?

Karty upominkowe można kupić w sklepach detalicznych, restauracjach i w Internecie. Jeśli osoba, którą chcemy obdarować lubi kosmetyki, w sklepie Douglas karta podarunkowa przyda się, by móc kupić perfumy lub paletę cieni. Natomiast w sklepie Decathlon karta podarunkowa będzie idealna do zakupu nowego stroju do ćwiczeń lub roweru dla dziecka. Jeśli chodzi natomiast o sklep Smyk karta podarunkowa pozwoli na zakup świetnych zabawek.

Choć większość ludzi wybiera prezenty dla innych na podstawie ich upodobań, to niestety nie zawsze tak się dzieje. Czasami musisz podarować komuś prezent, a nie wiesz, co dana osoba lubi. Innym razem nie masz czasu na poszukiwania idealnego prezentu. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie tego problemu: karta podarunkowa.