Chciałbyś, aby pojawiła się także w twoim biurze, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może wciąż się wahasz i szukasz rozeznania w temacie? Nie masz pewności, czy warto? Oto poradnik dla ciebie! Poznaj wszystkie podstawowe informacje na temat kawy do biura. Rozwiej swoje wątpliwości, by móc bez obaw zdecydować się na dostawy kawy do twojej firmy!

Czy warto?

Zapewne wiesz, jak ważne jest, aby pracownicy w miejscu pracy czuli się dobrze. Jednym z elementów, który w dużej mierze odpowiada za stworzenie przyjaznej atmosfery, jest kawa w biurze, mająca tak wielu miłośników. Poza tym kawa to napój, który może znacznie poprawić wyniki podwładnych, ponieważ ułatwia koncentrację, dodaje energii i wspiera zdrowie. Dlatego warto, aby w każdym miejscu pracy znajdowała się kawa! W dzisiejszych czasach kawa w biurze stała się wręcz standardem.

Od czego zacząć?

Rozeznaj wielkość zapotrzebowania na kawę w twojej firmie, tak aby zamówić jej odpowiednią ilość. W tym celu przeprowadź wywiad wśród zatrudnionych – ilu z nich pije kawę, jak często i jak dużo. Przemyśl, w którym miejscu (lub kilku miejscach) można umieścić ekspres do kawy. Musi to być pomieszczenie nie za bardzo oddalone od pokoi pracowników, ale także w miarę przestrzenne – tak by pomieścili się w nim wszyscy, którzy w czasie przerwy przyszli wypić kawę i porozmawiać ze współpracownikami. Następnie zastanów się, którą z możliwych opcji zamówienia kawy do biura wybierzesz.

Jakie opcje?

Na rynku istnieje kilka sposobów na zamówienie kawy do biura. Oto najpopularniejsze z nich:

  • Leasing ekspresu do kawy z dostawami kawy

To świetna opcja dla każdego pracodawcy, który myśli perspektywicznie i stawia na profesjonalizm. Dzięki takiej usłudze ekspres, regularne dostawy świeżej kawy oraz serwis są zapewnione. Zamiast ponosić jednorazowy wydatek na ekspres, w leasingu jego cena rozkłada się na miesięczne raty.

  • Dzierżawa ekspresu z dostawami kawy

Rozwiązanie to funkcjonuje podobnie jak leasing ekspresu – systematyczne dostawy, opieka serwisantów, najlepsza kawa dla pracowników. Jest jednak idealne dla tych przedsiębiorców, którzy wolą dzierżawić ekspres zamiast nabywać go na własność. W takiej ofercie wysokość miesięcznej raty jest zazwyczaj naprawdę korzystna.

  • Własny ekspres i dostawy kawy

To sposób dla tych, którzy posiadają już ekspres do kawy, ale ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy decydują się na zlecenie dostaw kawy specjalistom. To wyjście bardzo wygodne i komfortowe – odtąd nie ma już konieczności, by martwić się kolejnymi zakupami zapasów kawy.

Kawa – dlaczego z ekspresu?

Ekspres do kawy w biurze to konieczność. Nawet przy tylko kilku osobach zatrudnionych w firmie inne sposoby przyrządzania kawy nie są ani wydajne, ani wystarczalne. Ekspres pomaga zaoszczędzić czas i usprawnić proces robienia kawy w biurze. Poza tym dzięki niemu można przyrządzić kawę profesjonalnie i cieszyć się jej smakiem jak z najlepszej kawiarni. Kolejny aspekt to zdrowie – właśnie kawa z ekspresu, dzięki przefiltrowaniu i krótkiemu kontaktowi ze wrzątkiem, jest najzdrowsza.

Jakiego dostawcę wybrać?

To pytanie zadaje sobie każdy, kto zaczyna przygodę z kawą do biura. Z pewnością nie warto wybierać dostawców niesprawdzonych, co do jakości których usług mamy wątpliwości. Regularność dostaw, zawsze świeża kawa, nienaganna opieka serwisowa oraz jasne koszty to priorytety, które musi spełnić dobry dostawca kawy do biura. Do zaufanych dostawców na pewno można zaliczyć Dar Natury – firmę o zasięgu ogólnopolskim, która być może już obsługuje także dystrybutory do wody w twoim biurze.

Do dzieła!

Zamów kawę do biura i sam przekonaj się, jak poprawi się atmosfera w biurze oraz wzrośnie satysfakcja twoja i pracowników!