Tablica ścienna kredowa dzisiaj ma znacznie szersze zastosowanie i nie występuje jedynie jako duży prostokąt zawieszony na ścianie. Kredowe tablice ścienne wykorzystywane są w domach, biurach, ale również restauracjach, kawiarniach i innych miejscach publicznych. Producenci bardzo kreatywnie podchodzą do ich projektów, czego przykładem jest Blackdecor.

Klasyczne kredowe tablice ścienne

Jak wygląda klasyczna tablica kredowa? Jest w kształcie prostokąta, czasami składa się z trzech skrzydeł, z których dwa boczne są ruchome i można je złożyć. W szkole zazwyczaj występowała w drewnianej lub metalowej ramie. Podobne kredowe tablice ścienne w swojej ofercie ma również firma Blackdecor. Są to modele prostokątne w różnych rozmiarach, oprawione w ramę drewnianą prostą lub zdobioną, które dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Tablice mogą mieć nie tylko czarny, ale również biały kolor obszaru przeznaczonego do pisania. Trzeba jednak pamiętać, że w takim przypadku zawsze decydujemy się na inny niż biały kolor kredy. Tablice ścienne zawieszamy pionowo lub poziomo w zależności od indywidualnych preferencji.

Tablice kredowe w nietypowych kształtach

Prostokątne kredowe tablice ścienne świetnie sprawdzają się w restauracjach, kawiarniach i barach. Wykorzystuje się je także w biurach, w salach konferencyjnych, jak również w poszczególnych działach do zapisywania podziału zadań czy też kreatywnych pomysłów. Alternatywą dla klasyki są tablice w oryginalnych kształtach, które są fantastyczną dekoracją mieszkania, szczególnie pokoju dziecięcego. . Zawieszamy je na ścianie i są nie tylko miejscem na piękne rysunki dzieci czy zapiski przepisów kulinarnych w kuchni, naprawdę tworzą ciekawą ozdobę wnętrza. W ofercie Blackdecor znajdziemy m.in. tablicę w kształcie balona, jabłka, liścia monstery, filiżanki, koguta, puzzla, a nawet strzałek, które będą idealnym dodatkiem do dekoracji sali weselnej czy innego wydarzenia, pełniąc funkcję drogowskazów. Ciekawym wariantem jest też tablica zegar, będąca jednocześnie czasomierzem.

Szklane tablice kredowe

Absolutną nowością są szklane tablice kredowe, również w sklepie Blackdecor, które zastępują klasyczne rozwiązania - szczególnie we wnętrzach komercyjnych, jak lokale gastronomiczne. Zamiast typowego czarnego obszaru mają szklaną transparentną powierzchnię, po której możemy pisać i rysować kredą w dowolnym kolorze. Prezentuje się to bardzo ciekawie, elegancko, a nawet delikatnie futurystycznie. Szklane kredowe tablice ścienne dedykowana jest nie tylko dla miejsc publicznych, świetnie sprawdzi się również w domu urządzonym w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Pisanie kredą nie musi kojarzyć się tylko ze szkołą, a może być kreatywnym dodatkiem do pokoju dziecięcego czy też ciekawym sposobem na prezentację menu w restauracji. Poznaj ofertę tablic kredowych w BlackDecor.pl.