Hybrydy z serii hipoalergicznej minimalizują ryzyko wystąpienia niepożądanej reakcji uczuleniowej!

 

Lakiery hybrydowe nie schodzą z naszych paznokci od wielu lat. I to dosłownie, bo dzięki ich trwałości nie musisz się martwić o odpryskiwanie lakieru. Jeśli do tej pory nie skorzystałaś z tej technologii, warto nadrobić zaległości. Hybrydy do paznokci gwarantują nie tylko trwały manicure i mocniejsze paznokcie. Paleta barw tych produktów jest bardzo bogata, a wygląd niezwykle estetyczny. Jedyny cień na lakiery hybrydowe rzuca prawdopodobieństwo pojawienia się alergii. Na szczęście ten problem można w prosty sposób rozwiązać. Wystarczy sięgnąć po specjalną serię lakierów o właściwościach hipoalergicznych.

Lakiery dla alergiczek – kwestia składu

Dlaczego niektóre lakiery hybrydowe są lepsze dla alergików? Ponieważ mają delikatniejsze składy od pozostałych propozycji na kosmetycznym rynku. Na szczęście powstaje coraz więcej kolorów lakierów w wariantach hipoalergicznych. Poza tym możesz kupić również bazę i top o wyjątkowo prostym składzie.

Pamiętaj jednak, że kosmetyki hipoalergiczne nie dają pełnej gwarancji, że nie dojdzie do reakcji uczuleniowej. Czasem możemy mieć alergię na składnik, który rzadko wpływa negatywnie na inne osoby. Jednak w przypadku produktów hipoalergicznych ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych skutków ubocznych jest o wiele mniejsze. Lakiery hybrydowe o naprawdę delikatnym składzie to np. produkty od Cosmetics Zone.