ad
  1. Sposoby na piękne rzęsy – laminowanie

  2. Dla kogo jest laminowanie rzęs w Warszawie?

  3. Botox rzęs Warszawa – gdzie przeprowadzić?

 

 

Sposoby na piękne rzęsy – laminowanie

Laminowanie rzes to jeden ze sposobów na upiększenie rzęs, a także ich wzmocnienie, a nawet uzdrowienie. Jest uznawane za zabieg mniej inwazyjny niż np. trwała na rzęsy, a także znacznie efektywniejszy i bardziej naturalny niż klasyczna henna rzęs. Polega na pokryciu włosków specjalistycznym preparatem barwiącym. Pozwala uzyskać wyraziste, podkręcone rzęsy. Rezultat utrzymuje się przez okres do ok. dwóch miesięcy od czasu wizyty w salonie. Po wykonaniu zabiegu rzęsy można malować, używając tuszu, aby dodatkowo wzmocnić wyrazistość spojrzenia. Co ważne, dzięki wzrostowi nawilżenia rzęs po laminowaniu, maskara lepiej i szybciej przylega do włosków, a ponadto nie kruszy się.

Dla kogo jest laminowanie rzęs w Warszawie?

 

Zabieg laminowania i podkręcenia rzęs to rozwiązanie szczególnie polecane osobom z cienkimi, prostymi, rzadkimi lub jasnymi rzęsami. Dzięki temu procesowi, można uzyskać bardzo zadowalający rezultat przyciemnionych, a przez to bardziej wyrazistych włosków. Ponadto podkręcenie rzęs sprawia, że stają się one na stałe uniesione i zakręcone jak po użyciu zalotki.

Lifting rzęs to również dobra opcja dla kobiet, którym zależy na wzmocnieniu włosków. Zabieg ten przynosi znakomite efekty prozdrowotne. Zastosowana podczas procesu keratyna pozostawia na włoskach osłonkę, która nie tylko dodaje im objętości, ale również odpowiednio zabezpiecza je przed wilgocią czy działaniem promieni UV. Revitalash stanowi również ochronę przed składnikami podrażniającymi znajdującymi się w różnych kosmetykach pielęgnacyjnych albo makijażowych.

Botox rzęs Warszawa – gdzie przeprowadzić?

Decydując się na wspomniany zabieg, warto wziąć pod uwagę renomę salonu kosmetycznego, a także umiejętności i doświadczenie osoby przeprowadzającej zabieg. Laminowanie rzęs najlepiej w Warszawie przeprowadzić w sprawdzonym, polecanym salonie, w którego ofercie znajduje się m.in. profesjonalna stylizacja rzęs. Warszawa oferuje niemało takich miejsc, wśród których szczególną popularnością wśród klientek cieszy się J'adore Instytut. Ten salon urody na Woli zapewnia wysoką jakość usług i najlepszej klasy, profesjonalne preparaty.