To ekskluzywnie wyposażone wnętrza oraz przeszklone ściany, które umożliwiają podziwianie panoramy jeziora i wypoczynek w bliskości natury. Poznaj szczegóły oferty HouseBoat i wybierz się na Mazury w centrum Polski na zbiorniku Jeziorsko!

domki na wodzie

Całoroczne domki na wodzie

Dla tych, którzy uwielbiają ciszę, spokój i bliski kontakt z naturą urlop spędzony w pływającym domu będzie doskonałym rozwiązaniem. Powiedzmy na początek co to jest ten HaouseBoat:) To pływający, komfortowo wyposażony pełnowartościowy apartament, w którym można relaksować się i mieszkać dosłownie na wodzie. To stosunkowo nowe rozwiązanie, które szturmem podbija całą Europę, a teraz dostępne w samym centrum Polski.

Domki na wodzie HouseBoat
to jedyne takie w województwie łódzkim pływające domy, jakie można znaleźć w centrum Polski. Pływające domy na Jeziorsku, malowniczym zbiorniku wodnym, to doskonały pomysł na urlop o każdej porze roku. Oferowane domki to w pełni wyposażone domki pływające, które wyróżnia wysoki standard i nietuzinkowy pomysł. To doskonała propozycja dla osób, które cenią delikatny szum fal oraz sporty wodne. Zbiornik ten okalają liczne, bardzo malownicze tereny zielone, dzięki czemu można zapomnieć co to miejski zgiełk. Pływające domy w centrum Polski znajdują się w Wodnej Osadzie (wodnaosada.pl), dzięki którym możesz do woli podziwiać panoramę jeziora w trakcie wypoczynku w domku na wodzie.

Domki z aneksem kuchennym przypadną do gustu również wędkarzom, którzy chętnie odwiedzają tą okolicę. To doskonała lokalizacja, ponieważ w okolicy tamy znajduje się rzeka Warta. Zbiornik Jeziorsko jest bardzo dobrze zarybiony. Można znaleźć tutaj również ciszę i spokój, które pozwalają się zrelaksować i odpocząć od trudów codzienności.

Przeszklone ściany, pływający taras - a ciebie co urzeknie?

Pływające domki to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych kwater, które zdominowały branżę turystyczną. Pływający domek posiada taras dachowy, aneks kuchenny, wifi na pokładzie, sypialnię, salon oraz łazienkę. W zależności od wyboru całoroczny pływający dom sprawdzi się dla czterech lub sześciu osób. To wspaniała propozycja dla miłośników sportów wodnych, jak i relaksu na łonie natury. Lokalizacja ta oferuje szereg atrakcji, które spełnią oczekiwania wielu osób w różnym wieku. To niezaprzeczalnie najlepsze miejsce, gdzie warto udać się na wypoczynek!

Ciekawe i nowoczesne domy na wodzie w centrum Polski znajdziesz na zbiorniku Jeziorsko, gdzie również organizowane są liczne zawody motorowodne oraz uroczystości kulturalne. To atrakcyjne miejsce, dlatego też powstały tu liczne szkoły i szkółki żeglarskie, restauracje i wiele więcej atrakcji. House Boat Jeziorsko to wyjątkowe miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić! Ekskluzywne domy na wodzie to nietuzinkowa i bardzo romantyczna oferta, także dla ciebie!