Otoczenie naturalnej przyrody, lasu, parku, cisza to elementy, które z pewnością działają na korzyść i do których wielu współczesnych ludzi ucieka na co dzień.

Smolec to bardzo dobre miejsce na to, aby móc zacząć od nowa, aczkolwiek nie chodzi bynajmniej o to, aby miało to być miejsce dla ludzi po jakichś życiowych porażkach, ludzi na życiowym zakręcie. To idealne miejsce dla każdego, kto ceni sobie kontakt z naturą, kto ceni sobie wysoką jakość, kto ceni sobie profesjonalizm, a takie cechy na pewno posiadają znajdujące się tutaj domy szeregowe. Smolec jest idealnym miejscem, aby w nim zamieszkać, aby się w nim zakochać.

Otoczenie naturalnej przyrody to jeden z ważniejszych aspektów, czynników wpływających na możliwość zamieszkania w Smolcu. Bardzo rozległe tereny zielone, które jednocześnie też stanowią wspaniałe tereny do uprawiania rekreacji, różnych form rekreacji. Mowa chociażby o joggingu, mowa o jeździe rowerowej, mowa o długich spacerach jak również o wielu innych propozycjach na spędzenie czasu wolnego. Tym samym wszechobecna cisza sprawia, że w takim otoczeniu człowiek ma możliwość prawdziwie odpocząć, odseparować się od codziennych problemów, od stresu, odetchnąć pełną piersią. Do tego równocześnie Smolec nie znajduje się daleko od dużego ośrodka miejskiego, jakim jest Wrocław i ten element na pewno ma bardzo duże znaczenie w kontekście dylematu, czy warto brać pod uwagę ową lokalizację, ową inwestycję, czy też raczej szukać czegoś bardziej dogodnego. 

Otoczenie to nie wszystko

Otoczenie naturalnej przyrody to oczywiście nie jest wszystko, na co należy zwrócić uwagę, nie są to jedyne zalety tej inwestycji. Nowe budynki są prezentowane przez firmę HLM Deweloper, czołowy podmiot rynku nieruchomości nie tylko w województwie dolnośląskim, ale można pokusić się o stwierdzenie, że to czołowy podmiot runy nieruchomości w całym kraju. Samo otoczenie jest ważne, ale nie można nie wskazać na inne praktyczne aspekty. Mowa chociażby o:

- dobrym skomunikowaniu z Wrocławiem,

- bliskości Wrocławia - około 1 kilometr,

- bliskości to tras wyjazdowych z Wrocławia - około 3 kilometry do autostradowej obwodnicy Wrocławia,

- bliskość Wrocław Fashion Outlet,

Owe czynniki wpływają na fakt, że można bez większego problemu korzystać z wszystkich pozytywnych aspektów, elementów, jakie daje duże miasto. Centra rozrywki, centra kultury, wiele różnych sklepów, centrów zakupowych, a poza tym również bardzo duża ilość miejsc pracy. Tym samym to miejsce daje bardzo szerokie możliwości zatrudnienia oraz bardzo szerokie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. 

Inwestycja na miarę każdego

Przede wszystkim należy powiedzieć, że owa inwestycja to bardzo nowoczesne mieszkania. Smolec to mała miejscowość, aczkolwiek proponuje w tym względzie coś wyjątkowego. Istotnym aspektem jest zróżnicowanie tej oferty. Propozycja związana jest z mieszkaniami o powierzchni od 35 do 96 metrów kwadratowych. Tym samym każdy może znaleźć tutaj odpowiedni dla siebie lokal mieszkaniowy. Z uwagi na to, że powierzchnia lokali jest mocno zróżnicowana, to tym samym również cena za ich zakup jest różnorodna. Lokale mieszkaniowe są zróżnicowane pod względem powierzchni jak i pod względem usytuowania czy też rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń. Mieszkania na samym parterze posiadają własne ogródki. Te, które są usytuowane na piętrze, mają swoje balkony. Jeśli natomiast chodzi o mieszkania położone na najwyższym piętrze, to są to lokale dwupoziomowe, dające bardzo wiele przestrzeni. Można z powodzeniem powiedzieć, że są to bardzo funkcjonalne szeregówki. Smolec to również bardzo przydatne obiekty. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek czy też przychodnia zdrowia. Z punktu widzenia użyteczności jest to bardzo ważna dla potencjalnych nabywców informacja.

De facto można powiedzieć, że w naszym kraju jak i w okolicach Wrocławia jest wiele ciekawych miejsc do zamieszkania, a jednym z nich jest właśnie Smolec. Szeregówki, które są tutaj prezentowane to funkcjonalne, trwałe i nowoczesne budynki. Dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Są one pomyślane tak, aby zapewnić ich nabywcom wszystko to, o czym tak naprawdę marzą. Można powiedzieć, że owa inwestycja spełnia wszelkie wymagania, a jej lokalizacja jest wręcz idealna dla współczesnego człowieka. To miejsce pozwala odpocząć prawdziwie, tak na dłużej, każdego dnia, a nie tylko na chwilę.