Jest taka możliwość, że niektórzy dopiero teraz o tym usłyszeli i przecierają oczy ze zdumienia jak to możliwe. Ano możliwe. I jest to aż dziecinnie proste. Jak więc działają takie konwertery mp3 z YT, czy można pobierać cokolwiek z YouTube? I gdzie takie konwertery znaleźć? Odpowiadamy szczegółowo!

 

Czym jest konwerter mp3 z YT?

 

Konwerter mp3 z YouTube to nic innego jak pewne udogodnienie, z którego można korzystać w Internecie, jeśli tylko chcemy ściągnąć coś, co nas zainteresowało na platformie z czerwonym logo z symbolem play. Wyniki są takie, że codziennie korzysta z tego naprawdę wiele osób, a na jednej stronie często są to wyniki około pół miliona osób. A co dopiero mówić o tym, że są jeszcze inne serwisy, na których również można to zrobić. Konwerter to jedno z najprostszych rozwiązań, które mogą służyć do pobierania muzyki z platformy YT. Jeśli ktoś w tym miejscu zastanawia się nad legalnością - jest to oczywiście legalne, ale pod pewnymi warunkami. Nie wolno bowiem rozpowszechniać pobranych materiałów ani ich nigdzie publikować, a co dopiero sprzedawać. Grożą bowiem za to bardzo poważne kary, dotyczące złamania praw autorskich. Ale jeśli pobieramy cokolwiek dla siebie, żeby słuchać tego na swoim telefonie czy innym urządzeniu elektronicznym - to wszystko jest okej. Jest to bowiem pobieranie do celów własnych, za które nic nikomu nie grozi. 

 

Jak działa konwertowanie muzyki z YouTube na format mp3?

 

Na większości stron wygląda to bardzo podobnie - wystarczy wejść na platformę YouTube, a następnie skopiować adres URL danego utworu czy nagrania, które nam się podoba. Następnie wracamy na nasz serwis z konwerterem i w określonym miejscu wklejamy adres, czekamy aż nastąpi przerzucenie na interesujący nas format pliku, a potem już tylko pobieramy. I gotowe! Możemy cieszyć się swoimi utworami z YouTube na swoim urządzeniu elektronicznym.

 

Gdzie korzystać z konwertera i dodatkowych udogodnień?

 

Z naszej strony możemy polecić Pinbook.pl, gdzie znajdziecie nie tylko konwerter plików z YouTube, ale również wiele ciekawych artykułów o muzyce. Konwerter jest bardzo prosty, intuicyjny i nie ma na nim reklam, więc nie trzeba ciągle czegoś "przeklikiwać". Dodatkowo dowiesz się jakie gatunki muzyki funkcjonują na świecie - dokładne opisy wraz z popularnymi wykonawcami. To jedna z lepszych stron, jakie można znaleźć w Internecie. Nie czekaj - pobierz sobie jakąś ulubioną piosenkę za pomocą konwertera.

 

Oprócz tego na stronie znajdziecie również mnogość różnorodnych tekstów piosenek. Jak już macie swój „mp3 yt” - możecie sprawdzić jego wersję tekstową. Po co to robić? Po pierwsze - żeby lepiej zrozumieć przesłanie w muzyce. Po drugie - macie okazję doszlifować swój język. Jeśli włączycie sobie zagraniczną piosenkę, a obok tłumaczenie, puścicie swoją pobraną piosenkę, to będziecie mogli od razu chłonąć tekst i poszczególne słowa jak gąbka. Często niektórzy wskazują, że to niesamowicie przydatny sposób na naukę języka obcego, wzbogacenie słownictwa, naukę wymowy itp. Dlatego pamiętajcie, żeby korzystać z tekstów piosenek!