ad

EURO 2020, czyli Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

Sportowi fani czekają na to wydarzenie aż 4 lata! Przez tak długi czas apetyt rośnie, dlatego też Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej przyciągają na trybuny oraz przed telewizory rzesze kibiców! Nie inaczej jest w tym roku, gdzie już obserwuje się zwiększone zainteresowanie zakupem biletów na EURO 2020. Czy jest jakiś konkretny powód, dzięki któremu ma miejsce ten trend? Oczywiście! Dużo większa liczba kibiców chce obejrzeć mecze EURO 2020 na żywo na stadionach ze względu na bardziej dogodną lokalizację dla wielu osób. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2020 roku będą bowiem wyjątkowe pod względem miejsca rozgrywek. EURO 2020 jest pierwszym turniejem w historii mistrzostw europy, w którym gospodarzami rozgrywek jest 12 państw! A to oznacza, że mecze zostaną rozegrane na 12 różnych europejskich obiektach. Rozproszenie meczów podczas EURO 2020 może podobać się kibicom, jednak drużyny piłki nożnej nie są zbytnio zadowolone z takiego przebiegu sytuacji. Dla sportowców występy na EURO 2020 będą na pewno bardziej uciążliwe niż mecze podczas poprzednich edycji ze względu na konieczność częstego przemieszczania się samolotem.

Czy rozgrywanie meczów na różnych stadionach wpłynie na jakość gry niektórych zespołów? Jest to scenariusz prawdopodobny. Przekonamy się o tym na przełomie czerwca i lipca, a już teraz wszyscy zainteresowani sportem mogą obstawiać w zakładach bukmacherskich swoich faworytów do zdobycia tytułu Mistrzów Europy w piłce nożnej.

Medalowy wysyp, czyli Igrzyska Olimpijskie 2020

Po zakończeniu EURO 2020 czas na sportową imprezą o randze międzynarodowej! W tym roku na przełomie lipca i sierpnia będziemy mogli kibicować Reprezentacji Polski występującej podczas Igrzysk Olimpijskich 2020. Czy Polscy sportowcy mają szanse na medale w Tokio 2020? Oczywiście! Najwięcej medali możemy zdobyć w lekkoatletyce i właśnie tutaj należy pokładać nadzieje. Oby okazało się, że 2020 to będzie dla polskich sportowców lekkoatletyczny rok! Duże szanse upatruje się także w Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Nasi siatkarze są w bardzo dobrej formie i wszystko wskazuje na to, że mogą powalczyć o medale na Olimpiadzie 2020.  Tegoroczne Letnie Igrzyska Olimpijskie to także niespodzianka dla wszystkich kibiców! W Tokio 2020 zobaczymy bowiem po raz pierwszy na olimpiadzie letniej zupełnie nowe dyscypliny sportu! Wśród nich będzie wspinaczka sportowa, w której Polska ma bardzo mocnych reprezentantów. Trójka naszych sportowców z pewnością będzie zaciekle walczyć o to, aby móc stanąć na podium w trakcie koronacji na Igrzyskach Olimpijskich 2020!

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS (Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.