Jej niezwykła kultura oraz wspaniałe walory przyrodnicze, co roku przyciągają wielu turystów z każdego zakątka świata. Piękne plaże, dostęp do morza, nietypowe jedzenie i niezwykła roślinność- to tylko niektóre z przyjemności oferowanych przez to miejsce. Czarter jachtów w Tajlandii stał się jedną z najpopularniejszych  atrakcji. Dlaczego ta usługa jest tak rozchwytywana i zdobywa coraz więcej fanów?

Czartery jachtów- dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Wybierając się na wakacje do Tajlandii, jeszcze w Polsce warto pomyśleć o czarterze jachtu. Dzięki tej atrakcji jesteśmy w stanie jeszcze więcej wycisnąć z naszego pobytu w tym niesamowitym kraju. Piękno widoków, skał, zwierząt i rafy koralowe, obserwowane z jachtu zachwycają jeszcze bardziej. Czarter jachtu jest usługą, która zyskuje coraz więcej zwolenników. Jest to opcja w pełni bezpieczna. Wypożyczający ma gwarancję, że płacąc określoną kwotę, otrzyma dokładnie wybrany przez siebie jacht, w konkretnym miejscu i czasie. Najpopularniejszym czasem na czarter katamaranu jest tak zwana pora chłodna, trwająca od listopada do lutego. Występujące wtedy niewielkie opady i łagodne temperatury zapewniają najlepsze warunki do żeglugi.

Czarter jachtów Tajlandia- najlepsze oferty

Tajlandia jest krajem idealnym dla miłośników żeglarstwa. Może pochwalić się bowiem długim wybrzeżem oraz licznymi wyspami, do których dotrzeć można za pomocą jachtów. Dodatkowo pływaniu na statkach sprzyjają lekkie wiatry. Jak więc w takim miejscu nie skorzystać z usług czarteru jachtów? Turyści zwykle wybierają wycieczki w kilku konkretnych kierunkach. Są to wyspy: Phang-Nga, Krabi oraz Koh Phi Phi. Najlepsze firmy oferują usługi czarteru jachtów dobrane specjalnie do potrzeb klientów. Są w stanie zaproponować wycieczkę dopasowaną idealnie do wymagań turystów. Czarter jachtów w Tajlandii to niezwykle popularna usługa, z której korzysta coraz więcej zadowolonych podróżnych.

Czy w Tajlandii czarter jachtu się opłaca?

Zdecydowanie Tak! Wynajem  łodzi w Tajlandii to świetny wybór.  Jachty motorowe dają bardzo dużą swobodę podróżowania. Dzięki nim można swobodnie przemierzać wody Tajlandii, zwiedzać piaszczyste plaże, park narodowy, wyspy oraz podziwiać wspaniałe widoki. Wynajem jachtu pozwala na dotarcie do takich miejsc jak Railay Beach, wyspa phuket,  czy zatoka tajlandzka, w dowolny dzień tygodnia. Swoboda podróżowania, dzięki czarterze jachtów to w tym przypadku klucz do spędzenia wakacji życia w Tajlandii.