Dzięki nowoczesnej technologii branża erotyczna przeżywa bowiem swoją "drugą młodość", a znajdujące się niegdyś w sferze marzeń rozwiązania stały się rzeczywistością. Przygotowaliśmy zestawienie pięciu zabawek erotycznych, które najlepiej pokazują, w jaki sposób innowacyjne technologie wpływają na stosowane dzisiaj rozwiązania w gadżetach do sypialni. Zobacz, jak wygląda seks w XXI wieku!

Coraz bardziej powszechne gadżety sterowane zdalnie

Artykuł warto zacząć od omówienia zabawek erotycznych, którymi sterować można za pomocą bezprzewodowych pilotów. Gadżety te stały się alternatywą dla masturbatorów i wibratorów, które włączane były za pomocą przycisków znajdujących się bezpośrednio na nich. Nowoczesne urządzenie wibrujące może być uruchamiane zdalnie, dzięki kompatybilnemu panelowi do sterowania. Przyjemność generowana przez tego typu zabawki jest podwójna - zarówno osoba odczuwająca wibracje, jak i sterująca nimi poczuć może dużą satysfakcję. Pilot do zdalnego sterowania zabawkami erotycznymi w ciele partnera to jednak dopiero początek zastosowania nowych technologii w branży gadżetów do seksu!

Wibrator, ale sterowany dzięki aplikacji

Projektanci poszli bowiem o krok dalej, rezygnując z panelu sterującego erotycznymi zabawkami, na rzecz... mobilnej aplikacji! Tego typu gadżet to na przykład wibrator Lovenese Lush ze strony swiat-doznan.pl. Może być on sterowany nawet z największych odległości za pomocą telefonu lub smartwatcha, jednak to nie jedyna niespodzianka. Te innowacyjne gadżety do seksu pozwalają, by ich wibracje odzwierciedlały ruchy lub stuknięcia wykonywane przez partnera w aplikacji! Mogą one być również sterowane za pomocą dźwięków bądź programów możliwych do ściągnięcia z sieci. Okazuje się jednak, że to nie jedyny sposób na seks na odległość w nowoczesnym świecie!

Seks na odległość z innowacyjnym zestawem wibratorów

Z innym rozwiązaniem przychodzą bowiem firmy projektujące zdalnie sterowane erotyczne zabawki dla dwojga! Ich przykładem jest zestaw Kiiroo Onyx 2 & Pearl 2, czyli masturbator i wibrator łączące się i współpracujące ze sobą. W tym wypadku również innowacyjna technologia pozwala na uniesienia z partnerem nawet gdy dzieli Was duża odległość, lecz przyjemność nie ogranicza się tylko do jednej ze stron. Dzięki Internetowi, technologii Bluetooth oraz wbudowanym w urządzenia pierścieniom te odbierają wrażenia dotykowe, przesyłając je do wibratora lub masturbatora partnera. Dzięki temu seks na odległość nabiera zupełnie nowego wymiaru! Więcej o tym nowoczesnym gadżecie erotycznym przeczytać możesz na stronie swiat-doznan.pl.

Technologia stosowana z myślą o kobietach

Innowacyjne gadżety przyszłości powstają również z myślą o większej przyjemności z masturbacji dla kobiet. Znane dotąd masażery łechtaczki są bowiem wyposażane w nowoczesne rozwiązania, które powodować mają niespotykane wcześniej doznania. Przykład? Masażer erotyczny SATISFYER PRO PLUS VIBRATION poza standardowym napędem wibrującym posiada specjalny mechanizm ssący wynoszący panie na szczyt przyjemności! To wodoodporne urządzenie pozwala dowolnie sterować swoimi programami, zapewniając aż 11 różnych funkcji ssania i dodatkowo 10 trybów wibracji. Wszystko to z dbałością o dyskrecję, a więc z ultracichym silniczkiem wibrującym. Masażerowi ciężko odmówić innowacyjności!

Elektrostymulacja dla żądnych niecodziennych wrażeń

Ci, którzy w sypialni stawiają na mocne wrażenia, zadowoleni będą z zastosowania w gadżetach erotycznych... prądu elektrycznego. Jednym z gadżetów do elektrostymulacji jest korek analno- waginalny Mystim O(h!)-thello, który już w czasie aplikacji oferuje intensywne uniesienia dla szczególnie wymagających! Ten typ zabaw proponują także podniecające pasy cnoty, które przeszywają ciało przyjemnym dreszczem, intensyfikującym wrażenia z zabaw z partnerem. Dawniej trudno było sobie wyobrażać bezpieczny seks z użyciem prądu elektrycznego, dzisiaj jednak jest to możliwe dzięki gadżetom wykorzystującym najnowocześniejsze rozwiązania!