Kalendarze biurkowe – kilka prostych kroków do zrobienia

Szybki tryb życia, nieustanny pośpiech i mnóstwo spraw do załatwienia sprawiają, że czasem bardzo łatwo o czymś ważnym zapomnieć. Jeśli takich sytuacji chcesz uniknąć, wystarczy zamówić kalendarz biurkowy. Od teraz na Twoim biurku będziesz miał najważniejsze daty przed oczami i zawsze wygodnie zaplanujesz swój czas zawodowy i prywatny. Takie rozwiązanie doceniło wiele osób, które są zorganizowane i wydajnie zarządzają własnymi biznesami. Zanim jednak zamówisz swój kalendarz na biurko, warto, abyś pamiętał o kilku prostych rzeczach.

Pierwszą z nich jest ustalenie, ile sztuk kalendarzy biurkowych potrzebujesz. Być może ktoś z pracowników potrzebuje dla siebie takiego, aby nie spóźniać się na spotkania, planować wszystkie zadania i jednocześnie mieć wszystko zaplanowane. Wówczas warto złożyć większe zamówienie, tak, aby obdarować wszystkich pracowników w firmie praktycznym upominkiem i przyczynić się do lepszej organizacji. Określenie nakładu kalendarzy biurkowych pozwoli Ci łatwo przejść przez proces zamówienia. Do dyspozycji masz od 100 do nawet 1.000 sztuk kalendarzy biurkowych o standardowym wykończeniu. Zwykle każdy z takich kalendarzy posiada aż 13 stron z miejscem na najważniejsze notatki, które możesz dowolnie zagospodarować.

Drugą kwestią, o której musisz pamiętać podczas składania zamówienia w drukarni, jest wybór rodzaju i gramatury papieru. Specjalnie dla Ciebie kalendarze biurkowe są drukowane na papierze kredowym o gramaturze 170 g. Do wyboru masz papier błyszczący lub o matowym wykończeniu. Każdy z nich jest drukowany jednostronnie na kolorowo przy użyciu nowoczesnej technologii offsetowej.

Kalendarz składa się z wytrzymałej, metalowej spirali, której kolor możesz indywidualnie wybrać spośród dostępnych: czarnego, białego, złotego i srebrnego. Ponadto masz możliwość zamówienia kalendarza na biurko z logo własnej firmy lub ważnymi informacjami. Spirala montowana jest przy długim boku kalendarza biurkowego, dzięki czemu cały projekt prezentuje się estetycznie i cieszy oko. Na specjalne zamówienie możesz wybrać także dodatek w postaci kartonu piramidki o gramaturze 300 g. Natomiast wszystkie kartki z kalendarza zabezpieczone są specjalnym lakierem dyspersyjnym, który chroni je przed zabrudzeniami.