Dzięki temu dowiesz się, jak wyróżnić swoją firmę, ujednolicić stroje pracowników i zapewnić im odzież roboczą, wymaganą przez kodeks pracy.

Odzież firmowa - jakie są rodzaje polarów?

Przede wszystkim różnią się od siebie obecnością lub brakiem zamka. Wśród tych pierwszych wyróżniamy modele z pełnym zamkiem i półpełnym. Z kolei większość z nich ma kieszenie i kaptur, zapewniający dodatkową ochronę przed chłodem i wiatrem. Jak widzisz, możliwości jest mnóstwo - wystarczy tylko pomyśleć, jakie są potrzeby Twoje i pracowników.

Firmowa odzież - jaki rodzaj polara wybrać?

Jeśli bluzy mają być całorocznym uzupełnieniem stroju, to najlepiej wybrać te w całości zapinane na zamek. Dzięki temu można nosić je rozpięte, kiedy jest cieplej, albo zasłonić się po szyję w przypadku niższej temperatury. Polary z półpełnym zamkiem sprawdzają się podczas zimnych dni i w pracy, która nie powoduje większego zgrzania się. W razie potrzeby można rozpiąć zamek i zapewnić sobie lekkie ochłodzenie. To wybór dla osób pracujących w najbardziej niekorzystnych warunkach, kiedy wiadomo, że swojego ubrania roboczego nie zdejmą przez cały dzień. Z kolei wersja z kapturem jest zbędna w momencie, kiedy przez większość czasu pracujecie pod dachem, za to bardzo pożądana podczas wszelkich prac budowlanych czy remontowych.

Odzież reklamowa z nadrukiem - nie tylko dla firm

Polary to także podstawa ubioru sportowców, osób kochających górskie wycieczki i inne aktywności na zewnątrz. Prowadzisz organizację pożytku publicznego? Ciepłe bluzy z Waszym logo to odpowiedni strój na lokalne wydarzenie, podczas którego zareklamujecie swoją działalność. Nieważne, czy prowadzisz fundację dla zwierząt czy niepełnosprawnych dzieci - praktyczny ubiór z log przyciągnie uwagę odwiedzających Was osób i pozwoli lepiej zapamiętać.

Firmowa odzież - z czym zestawiać polary?

Pasują do jeansów i spodni typowo roboczych, wykonanych z wytrzymałego materiału, wzmocnionych w miejscach najbardziej narażonych na zużycie. Założysz je pod kurtkę, jako dodatkową warstwę chroniącą przed zimnem, a pod spodem zmieścisz jeszcze t-shirt (w zależności od potrzeby, również z długim rękawem).

Odzież robocza - w jakich warunkach sprawdzą się bluzy?

Zawsze, kiedy istnieje konieczność zabezpieczenia się przed chłodem. Doceniają je pracownicy narażeni na częste zmiany temperatury (np. kierowcy, kurierzy), a także Ci, którzy przez większość dnia pracują na zewnątrz, jak robotnicy budowlani czy pracownicy utrzymania zieleni.

Odzież reklamowa z logo - jakie nadruki można wykonać na bluzach?

Ze względu na nierówność materiału najlepszy jest haft komputerowy, dla którego chropowata tkanina nie stanowi problemu. Wysoka gramatura gwarantuje odwzorowanie grafiki bez martwienia się o to, czy materiał wytrzyma ściskające go nici. Rewelacyjne efekty daje haftowanie logo firmy w formacie A6 na piersi i A4 na łopatkach. Jeśli do tego dobierzesz kontrastujący kolor ubrania, osiągniesz przyciągający uwagę efekt, a o to właśnie chodzi.

W Firmowych Ciuchach mamy ogromny wybór bluz polarowych z każdej kategorii. Kolejnym powodem, by zajrzeć na półki naszego sklepu internetowego, jest to, że oferujemy markową odzież m. in. od Tee Jays, Henbury i Russell. W szale zakupów nie zapomnij, że fasony damskie i męskie różnią się od siebie, więc zwróć uwagę na to, kiedy będziesz wybierał ubrania dla pracowników Twojej firmy.