Są eleganckie i dyskretnie podkreślają klasę oraz gust użytkowników. Sprawiają, że noszenie okularów korekcyjnych staje się przyjemne i dają okazję do stworzenia wielu ciekawych stylizacji. Jakie modele oprawek Versace są najpopularniejsze? Jakie kształty i kolory są najczęściej kupowane?

Marka Versace - synonim luksusu i klasy

Versace to marka, która jest głęboko zakorzeniona na światowym rynku modowym. W swojej ofercie posiada ubrania, dodatki oraz oprawki okularowe. Produkty Versace są kojarzone z luksusem i elegancją, więc każdy, kto nosi oprawki Versace, dyskretnie daje znać o swoim guście i statusie społecznym. Wiele osób inwestuje w oprawki Versace, zdając sobie sprawę, że choć nie są najtańsze, to jest to wydatek na lata. A jeśli już mamy nosić oprawki, które są integralną częścią naszej twarzy, to powinniśmy być z nich zadowoleni!

Oprawki Versace projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami, ale jednocześnie są ponadczasowe. To oznacza, że każdy model w jakiś sposób odwołuje się do aktualnej mody, ale zawiera też w sobie klasyczne elementy, dzięki którym dane oprawki można nosić latami. Oryginalne oprawki Versace wykonywane są z wysokiej jakości tworzywa oraz z dbałością o detale i komfort użytkownika. Te cechy w połączeniu z nowoczesnym sznytem sprawiają, że są to okulary, które zwracają na siebie uwagę. 

Jakie modele oprawek Versace są najpopularniejsze?

Obecnie wśród kobiet największą popularnością cieszą się modele w kształcie kociego oka. To oprawki, których łuk idzie ukośnie do góry, w kierunku skroni. Dół oprawek jest delikatnie węższy, dzięki czemu twarz optycznie się wydłuża i wysmukla. Spojrzenie nabiera głębokości i “kociego pazura”. Tego typu oprawki uznawane są za bardzo kobiece i seksowne. Można je nosić do eleganckich strojów oraz na co dzień, ale nie sprawdzą się u kobiet preferujących sportowy styl.

Bardzo popularne są także prostokątne, zaokrąglone w rogach oprawki Versace. Ten model dodaje stylizacji profesjonalizmu i klasy. Delikatne zaokrąglenia pozwalają złagodzić rysy twarzy, a prostokątny kształt kojarzy się osobą, która posiada dużą wiedzę bądź jest autorytetem. Nie od dziś wiadomo, że okulary manifestują nasz status społeczny i wpływają na to, jak odbierają nas inni. Dobierając konkretny model oprawek Versace możemy świadomie wpływać na wrażenie, jakie wywieramy (a pierwsze wrażenie jest istotne).

W kolekcji Versace często wybieranym modelem są także okrągłe oprawki. To propozycja idealna dla osób z owalnym bądź trójkątnym kształtem twarzy. Nadają stylizacji lekki, nonszalancki wygląd. Wszystkie najczęściej kupowane oprawki Versace łączy jedno: stonowane, eleganckie kolory. Widać, że użytkownikom zależy na tym, aby delikatnie podkreślić swoją urodę i gust drobnymi szczegółami. Wiadomo jednak, że diabeł tkwi w szczegółach! Wybierając oprawki Versace mamy pewność, że żadne drobne elementy stylizacji nie będą nietrafione.

Dla kogo są oprawki Versace?

Versace to luksusowa marka modowa, dlatego oprawki tej firmy kierowane są do osób, które dyskretnie chcą podkreślić swoją elegancję oraz wyrafinowanie. Mimo innowacyjnych zdobień i nietypowych kształtów często nawiązują do stylistyki lat 50., a także 60. i 70. XX wieku. Oprawki Versace spodobają się osobom lubiącym klasykę w nowoczesnym wydaniu. Są w stanie zachęcić do noszenia okularów korekcyjnych osoby, które nie lubią pokazywać innym, że mają wadę wzroku. Bywają świetnym dopełnienie stylizacji, a nawet idealnym podkreśleniem subtelnego makijażu.

Nie można też zapominać, że oprawki okularowe realnie wpływają na to, jak odbierają nas inni. Nie tylko potrafią zmienić optycznie rysy twarzy, ale nawet nadać nam wygląd osoby w określonym nastroju! Dlatego wybierając oprawki kierujmy się przede wszystkim tym, co do nas pasuje. Marka Versace ma wiele modeli oprawek w swojej kolekcji, więc każdy znajdzie idealny sposób na subtelne podkreślenie swoich rysów i urody.