Sto procent odporności na wilgoć. Ciepło prawdziwego drewna. Wytrzymałość. Współpraca z ogrzewaniem podłogowym. Innowacyjna na rynku polskim technologia. Tym cechują się podłogi fornirowane, które już dziś możesz zamówić w świeżo otwartym sklepie internetowym Venifloor.

Venifloor – podłogi fornirowane

Drewno to natura, ekologia i ciepło. Jeśli chcesz tego wszystkiego w swoim domu lub mieszkaniu, Venifloor to najlepszy wybór. To pierwsze podłogi fornirowane wyprodukowane w Polsce. Polska jakość koresponduje z tradycją skandynawską, gdzie podłogi tego typu stosowane są od lat. Co je cechuje?

Taki typ podłogi składa się z kilku warstw. Podstawą jest cienka warstwa drewna, pokryta wieloma warstwami lakieru. Takie podłoże jest twarde, odporne na niszczenie i zarysowania. Po latach można je poddać renowacji tak samo, jak parkiet drewniany. Ma jednak więcej zalet – nie wymaga cyklinowania, jest dużo łatwiejsza w montażu a jednocześnie bardziej efektowna niż imitujące drewno panele podłogowe.

Pod pierwszą warstwą drewna podłoga pokryta jest klejem wodoodpornym wzbogaconym o korund lub preparat na bazie olejów i wosku, dostępny w różnych kolekcjach. Pod spodem znajduje się płyta HDF (mieszanka drewna, żywicy i kleju), a na samym spodzie – kolejna warstwa drewniana, stabilizująca podłogę. Dzięki temu podłoga fornirowana Venifloor jest przyjazna środowisku – do jej produkcji zużywa się dużo mniej drewna niż do litego parkietu.

Co ważne, montaż podłogi, dzięki zastosowaniu specjalnego zamka szybkiego montażu, nie wymaga kleju. A podłoga nie odkształca się pod wpływem ciepła, dzięki czemu świetnie współpracuje z ogrzewaniem podłogowym.

Atrakcyjna cena tego rozwiązania sprawia, że podłogi Venifloor są coraz chętniej wybierane przez Polaków.

Już teraz zamów podłogę – przez internet!

Innowacyjny producent podłóg fornirowanych proponuje teraz możliwość zakupów przez internet. venifloor.com/sklep to wygodny sklep online, który obsłuży twoje zakupy z należytą starannością. I dużo bardziej komfortowo, niż w sposób tradycyjny. Jak to możliwe?

W sklepie, siedząc wygodnie przed komputerem, można swobodnie dobrać rozmiar desek i wyselekcjonować usłojenie. W ten sposób możemy w pełni zaplanować, jak będzie wyglądać nasza podłoga, a następnie w wygodny sposób złożyć zamówienie. Do wyboru klientów są deski w rozmiarach:

  • 1205 x 210 o grubości 8,5,

  • 2175 x 210 o grubości 11,5,

  • 2445 x 210 o grubości 8,5.

W szerokiej ofercie sklepu każdy znajdzie coś dla siebie. Co ważne, można też spersonalizować ofertę jeszcze bardziej – wybierając na przykład kolor inny od zaproponowanych w sklepie internetowym.

Po dokonaniu zamówienia, deski dostarczane są bezpośrednio pod wskazany adres przez firmę kurierską.

Szeroki asortyment w sklepie internetowym

Ogromny wybór zachęca do przejrzenia całej oferty w skupieniu i na spokojnie. Podłogi podzielone są na kolekcje. Każdy rodzaj podłogi jest dokładnie opisany i przedstawiony na realistycznych zdjęciach. Co mamy do wyboru? Różne wzory i kolory podłóg z forniru drzew rodzimych (buk, wiąz, jesion, orzech włoski, dąb itd.) i egzotycznych (np. palisander indyjski czy cocobolo).

Prócz podłóg, w sklepie można dopasować listwy przypodłogowe, które będą zwieńczeniem pomieszczenia. Mają różne szerokości. Kupimy je zarówno białe jaki i w kolorze dopasowanym do całości podłogi. Ponadto, w asortymencie znajdują się materiały do pielęgnacji, dzięki czemu o już kupioną podłogę, będziesz mógł dbać przez cały okres jej użytkowania! Pozostaje nam tylko i wyłącznie zachęcić do zapoznania się z asortymentem Venifloor!