Nietrudno zauważyć, że w dzisiejszych czasach lubimy dokumentować wszystko za pomocą zdjęć. Lubimy pstrykać fotki sobie i otoczeniu, w ważnych momentach życia, a także na co dzień. Robimy to coraz częściej i coraz bardziej profesjonalnie. Wszyscy dobrze wiemy, że zdjęcia to zdecydowanie najlepsza i najbardziej popularna pamiątka ze spotkania, wyjazdu czy wesela.
Niedziwne zatem, że obecność budki fotograficznej na różnych wydarzeniach stała się dla nas oczywista. Wynajem fotobudki na imprezy firmowe i rodzinne to od lat gwarancja dobrej zabawy dla gości. Cena fotobudki na wesele jest zazwyczaj dużo niższa, niż poziom zadowolenia uczestników i dlatego organizatorzy jakiegokolwiek wydarzenia powinni wziąć pod uwagę ten typ rozrywki eventowej. Czy istnieje coś lepszego niż profesjonalnie wykonane zdjęcia dokumentujące ważne wydarzenia, takie jak wesele, komunia czy urodziny?
Od teraz zdjęcia z imprez mogą być jeszcze lepsze, gdyż budka fotograficzna ma poważną konkurencję! Co to takiego? Tak zwane fotolustro to jedno z najnowszych form rozrywki eventowej, które w błyskawicznym tempie zyskuje popularność. Zdjęcia z fotobudki powoli zostają wypierane przez fotolustro, dające dużo więcej możliwości i urozmaiceń w robieniu zdjęć. Jak to się dzieje i dlaczego coraz więcej osób decyduje się na wynajem fotolustra na swoją imprezę?

Fotolustro: czym jest?

Czy fotolustro są następstwem budki fotograficznej? Z całą pewnością wyrasta na jej konkurencję. A czy Ty wiesz już, czym takim jest fotolustro i dlaczego coraz więcej ludzi decyduje się na ten gadżet eventowy?
Fotolustro, zwane inaczej selfie mirror lub magicznym lustrem, to ekran dotykowy w formie pełnowymiarowego, elegancko oprawionego lustra. Wygląda zupełnie tak, jak prawdziwe lustro, ale skrywa w sobie możliwości, jakie dają fotobudki i nie tylko! To zupełna nowość na rynku, która swoją elegancją i urozmaiconymi opcjami podbija serca organizatorów przeróżnych wydarzeń.
Co takiego daje Ci posiadanie fotolustra na evencie? Otóż, fotolustro nie tylko prezentuje się dobrze, ale daje możliwość, aby zrobić profesjonalne selfie w trakcie imprezy. Dodatkowo, pozwala na bieżąco ozdabiać fotografię, dodawać GIF-y i napisy, wydrukować je oraz zachować w wersji elektronicznej! Brzmi zachęcająco?
Możemy więc robić sobie zdjęcia, zakładać śmieszne gadżety eventowe, które są również zapewnione przez FOTOLUSTRA.COM. Podświetlana rama lustra oraz profesjonalny aparat fotograficzny, ukryty w nim, sprawią, że zdjęcia, które dostaniemy, będą najwyższej jakości i zdecydowanie lepsze niż zdjęcia z fotobudki.
Fotolustro, podobnie jak niektóre budki fotograficzne, daje możliwość wybrania różnego rodzaju tła do zdjęcia. Tak zwany green screen to opcja robienia sobie selfie i dodawania do nich dowolnego w tle. Taki obraz może być dowolnie personalizowany, zawierać wybrane grafiki lub logo. Fotolustro może również wysłać zdjęcia bezpośrednio na profil na portalu społecznościowym. Zyskujesz swoją indywidualną galerię, pełną fantastycznych zdjęć, które są najlepszą pamiątką z każdej imprezy!

Fotolustro idealnym gadżetem eventowym

Podczas planowania jakiegokolwiek wydarzenia, jego organizatorzy często mają dylemat, jakie rozrywki eventowe zaplanować i w jakie eventowe gadżety się wyposażyć, aby mieć gwarancję dobrej zabawy i nie wydać całego majątku. Cena fotobudki na wesele jest naprawdę mała w porównaniu do radości, jaką przyniesie obecnym na imprezie gościom. To samo tyczy się fotolustra!
Mimo że fotolustro jest obecne na rynku od niedawna, ma już ogromne grono fanów i bardzo dużo osób nie decyduje się na wynajem fotobudki, ale właśnie na nowy gadżet eventowy, jakim jest ekran dotykowy w kształcie lustra.
Co daje wynajem fotobudki lub fotolustra? Zapewniają one świetną zabawę i pamiątkę w postaci wspólnych, profesjonalnych zdjęć. Nie trzeba pstrykać setki zdjęć i selfie telefonem, aby uzyskać pożądany efekt – fotolustro zrobi to za nas, całkowicie profesjonalnie!
Aby urozmaicić zdjęcia, które wykonuje fotolustro, warto wyposażyć się w dodatkowe gadżety eventowe, takie jak maski, peruki, nakrycia głowy, śmieszne okulary itp. Każdy, kto będzie chciał zrobić sobie selfie w fotolustrze, będzie mógł wzbogacić swoje zdjęcie za pomocą tych rekwizytów, a także dzięki możliwości zmieniania tła, dodawania napisów i GIF-ów.
Fotolustro nie bez przyczyny zyskuje coraz większe grono zwolenników, jest coraz bardziej rozpoznawalne i pożądane. Warto rozważyć jego wynajem na spotkania firmowe, eventy, urodziny, konferencje czy wesela – wszędzie tam, gdzie jest dużo ludzi! Obecność fotolustra integruje uczestników spotkania jak nic innego! Nie wierzysz? Zamów fotolustro na FOTOLUSTRA.COM i przekonaj się, jak świetnie będą bawić się goście na Twojej imprezie!