Niezależnie od tego, czy planujesz samotny relaks czy też rodzinny urlop, postaw na HouseBoat i bez pośpiechu podziwiaj panoramę jeziora w swoim pływającym domu. 

HouseBoat - pływające domy na Jeziorsku

HouseBoat to domy na wodzie w centrum Polski, w których przez przeszklone ściany możesz do woli obserwować kojący krajobraz. Jest to doskonały pomysł na urlop dla każdego, kto od zatłoczonych miejsc woli podziwiać panoramę jeziora, ciesząc się jednocześnie błogą ciszą. Domki na wodzie stanowią idealną alternatywę dla klasycznych domków wypoczynkowych, z których korzystają często całe rodziny - HouseBoat Jeziorsko to mazury w centrum Polski i magiczne miejsce, które przypadnie do gustu zarówno starszym, jak i młodszym członkom rodziny. 

Pływające domy zapewnią ci odpoczynek na łonie natury z dala od centrum miasta. Zostaw za sobą miejski zgiełk i przekonaj się, jak kojący jest delikatny szum fal - pływający domek to prawdziwe ukojenie dla zmysłów i zupełnie inny rodzaj wypoczynku niż ten na lądzie. Przez całe dnie możesz wsłuchiwać się w śpiew ptaków i oddychać świeżym powietrzem, siedząc na tarasie i dryfując na środku jeziora. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto poszukuje chwili wytchnienia i potrzebuje na chwilę zwolnić tempo. 

pływające domy

Pływający dom - efektowny design i w pełni wyposażone wnętrze

Wszystkie pływające domki są w pełni wyposażone i posiadają łazienkę, kuchnię, salon oraz sypialnię. Ponadto, na górnym pokładzie znajduje się również taras, z którego można do woli obserwować panoramę jeziora. Domki są w rozmiarach od 32 do 48m2 i mogą swobodnie pomieścić nawet sześć osób, dlatego też doskonale nadają się dla kilkuosobowych rodzin oraz grupy przyjaciół. Każde wnętrze zostało starannie zaprojektowane - apartamenty na wodzie to wyjątkowy i przytulny design, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. 

HouseBoat da ci możliwość wygodnego mieszkania i jednocześnie dryfowania po jeziorze. Z tego względu, jest to doskonałe miejsce zarówno na leniwy, jak i aktywny wypoczynek dla miłośników sportów wodnych. Wybierając domki na wodzie, możesz doświadczyć zupełnie nowych wrażeń, które są niespotykane w przypadku ośrodków wypoczynkowych, hoteli czy domków wypoczynkowych na lądzie. Postaw na bliski kontakt z naturą i przekonaj się, jak wspaniałym doświadczeniem jest wypoczynek w apartamencie, z którego przez duże okna możesz obserwować jezioro.