Właśnie dlatego, chcąc ułatwić każdej parze wybór, poniżej przedstawiamy kilka inspiracji na spędzenie niezapomnianych chwil z drugą połówką. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem. 

Wspólna kolacja w restauracji 

Z pewnością nie zawsze macie ochotę na przygotowywanie jedzenia w domu i jest to całkowicie zrozumiałe. Właśnie dlatego, warto wybrać się na wspólną kolację w restauracji, która pozwoli Wam spędzić czas w nieco inny sposób i zrelaksować się podczas kosztowania pysznego jedzenia. Voucher na kolację dla dwojga dostępny jest w wielu miastach na terenie całej Polski. Wspólne wyjście do restauracji sprawi, że zapamiętacie te chwile na długo i w końcu znajdziecie czas tylko dla siebie. 

Weekend SPA dla dwojga 

Weekend SPA to idealna forma na spędzenie czasu wolnego z drugą połówką. Wyjazd do innego miasta będzie dla Was ekscytującą przygodą, którą będziecie wspominać przez lata! Weekend SPA to możliwość wypoczynku i spędzenia czasu z ukochaną osobą poza domem. W zależności od wyboru pakietu czekają na Was na miejscu różne atrakcje, między innymi dostęp do strefy wellness czy masaże. Jeśli jesteście fanami spokojnego szumu morza, polecamy weekendy w nadmorskich miejscowościach. Jednak jeśli lubicie wyjeżdżać do dużych miast, które tętnią życiem, takie opcje również znajdziecie na stronie Prezentmarzeń.com 

Skok na bungee dla dwojga 

Jeśli oboje lubicie adrenalinę i emocje, to warto zatrzymać się przy prezencie dla dwojga, który dostarczy Wam to wszystko! Skok na bungee dla dwojga to możliwość spełnienia swojego marzenia z ukochaną osobą u boku, a z pewnością razem będzie raźniej! Skok na bungee to atrakcja, która ma wielu fanów i budzi również wiele emocji. Skok oddawany jest z wysokości około 90 metrów i pozwala zaznać uczucia swobodnego spadania. Przed realizacją atrakcji instruktor przeprowadzi szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i dobierze odpowiednią uprząż. Skok oddacie razem, trzymając się w ramionach Taka forma spędzania czasu wolnego z drugą połówką na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem! 

Degustacja win dla dwojga 

Jeśli podczas Waszych wspólnych domowych wieczorów najczęściej króluje wino, warto, abyście wzięli udział w degustacji win dla dwojga.  Degustacja przeprowadzana jest przez doświadczonego sommeliera i trwa około 2 godzin w zależności od wybranej lokalizacji. Podczas realizacji atrakcji zapoznacie się z wieloma ciekawymi informacjami na temat wina, dowiecie się jak je przechowywać i serwować. Podczas degustacji będziecie mieli również okazję spróbować kilku różnych gatunków win i odkryć tajniki prawidłowej degustacji, która pozwoli Wam w pełni odkryć smak i aromat spożywanego wina. 

Lot balonem dla dwojga 

Lot balonem to atrakcja, która ma rzeszę swoich fanów. Taka romantyczna podróż to pełne emocji przeżycie, które zapamiętacie na długo! Co ciekawe balon to najstarszy statek powietrzny, który nie ma napędu silnikowego, a jest napędzany przez powietrze ogrzewane przez specjalne palniki, dzięki czemu czasza balonu unosi się w powietrzu. Romantyczny lot balonem pozwoli Wam na niesamowite spędzenie wolnego czasu, podziwiając piękne krajobrazy z lotu ptaka. Godzinny lot zostanie w Waszej pamięci na lata, gwarantujemy! 

Sesja zdjęciowa dla dwojga 

Zdjęcia to cudowne pamiątki, które zostają na lata i świetnie jest do nich wracać, wspominając cudowny czas. Sesja zdjęciowa dla dwojga umożliwi Wam ciekawe spędzenie czasu wolnego, a w efekcie powstaną zdjęcia, które będą miłą pamiątką. Podczas realizacji atrakcji będziecie mogli liczyć na wskazówki profesjonalnego fotografa. Sesja, która uwieczni Wasze uczucia dostępna jest w wielu lokalizacjach na terenie całej Polski.

 

Mamy nadzieję, że już wiecie, jak możecie spędzić czas wolny razem. Życzymy cudownych i niezapomnianych chwil!