ad

O tym, że szwajcarskie manufaktury wyspecjalizowały się w produkowaniu zegarków, które cechują się wysokim poziomem prestiżu i niezawodności, wiadomo nie od dziś. Wystarczy spojrzeć na marki, takie jak chociażby Adriatica. Do czołówki światowych fabrykantów od wielu lat puka firma Bisset. Planujesz zakup unikalnego dodatku mogącego pochwalić się ogromną funkcjonalnością i bardzo długim okresem żywotności? Zapoznaj się z naszą krótką wizytówką szwajcarskiej marki Bisset!   


Zarys historyczny. Zobacz, jak powstawały oraz jak rozwijały się zegarki Bisset

Bisset jest stosunkowo młodą marką na współczesnym rynku czasomierzy. Debiutancki produkt z logo szwajcarskiego producenta pojawił się w sprzedaży dopiero w połowie minionego wieku. Tak niewielkie doświadczenie, jak na realia manufaktur oraz innych renomowanych producentów, nie ma jednak bezpośredniego przełożenia na złą jakość akcesoriów. Przeciwnie. Marka Bisset niczym nie odstaje od innych, zdecydowanie starszych szwajcarskich firm. Początkowo drobne, rodzinne przedsiębiorstwo specjalizowało się w produkcji specjalistycznych podzespołów do mechanizmów zegarków. Profil marki zmienił się dopiero w 1998 – to wtedy zadebiutował pierwszy zegarek. W bardzo krótkim czasie Bisset zdołał wykreować własny, unikalny styl i wizerunek. Dziś firma ta kojarzona jest przede wszystkim z czasomierzy o nowoczesnym designie. W parze z wzornictwem idzie również jakość podzespołów. Śmiało można nazwać je ponadczasowymi! Dodatkowo, marka aktywnie wspiera różne wydarzenia sportowe. W trakcie meczu koszykówki, piłki nożnej czy piłki ręcznej każda sekunda jest na wagę złota. Polski oddział Bisset od lat udziela się w trakcie spotkań piłkarskiej ekstraklasy, wydarzeń rangi mistrzowskiej szczypiorniaka czy nawet w hokeju. 

Asortyment, który zaspokaja oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów

Charakter marki oraz jej wydźwięk promocyjny to jedno. Osobną kwestią zawsze pozostaje jakość świadczonych usług. W przypadku manufaktur mowa o sprzedawanych zegarkach. Bisset świetnie połączył oba te czynniki. Asortyment szwajcarskiego producenta może podobać się każdemu. Od prostych akcesoriów na pasku skórzanym, po sportowe modele, aż do ekstrawaganckich zegarków. Ogromny stopień rozbudowania oferty Bisset sprawia, że trafia ona w gusta współczesnego klienta. Na szczególną uwagę zasługuje seria Classic. To właśnie ona dostarcza charakterystyczne zegarki o kwadratowej tarczy. Modele Lugano oraz Aston stanowią ukłon w stronę stonowanych dodatków. Bisset zegarki sportowe, które możesz znaleźć w asortymencie sklepu Novotime, zawierają szereg niezbędnych dodatków: certyfikaty wodoszczelności, datownik czy nawet niezwykle popularny chronograf.