Poniżej znajdziesz kilka inspiracji na prezenty, które zaskoczą Twoich bliskich! 

Prezenty ekstremalne na święta - skok ze spadochronem

Ogromne emocje i adrenalina - to właśnie te uczucia towarzyszą nam przy realizacji prezentów z kategorii Ekstremalne! Jeśli szukasz prezentu dla osoby odważnej lub chcesz, aby dana osoba przełamała swoje słabości i lęki, warto wybrać prezent o charakterze ekstremalnym. Jedną z najchętniej wybieranych atrakcji ekstremalnych jest oczywiście skok ze spadochronem. Skok ze spadochronem oddawany jest w tandemie z doświadczonym skoczkiem, najczęściej z wysokości 3000-4000 metrów. Najpierw instruktor przygotowuje nas do skoku na ziemi, gdzie dobierany jest też odpowiedni strój, a po zapoznaniu się z wszelkimi informacjami możemy wsiadać do samolotu. Samolot wznosi nas na odpowiednią wysokość i możemy skakać! Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a szybowanie z otwartą czaszą spadochronu to około 8 minut. Podczas szybowania można podziwiać piękny krajobraz z lotu ptaka. Na sam koniec czeka skoczka delikatne lądowanie, które kończy tę niesamowitą atrakcję!

Prezenty w powietrzu na święta - lot balonem 

Lot balonem to spokojniejsza atrakcja w porównaniu do skoku ze spadochronem, ale również jest realizowana w powietrzu. Lot balonem to możliwość spojrzenia na świat z odmiennej perspektywy, to możliwość odprężenia się i przemyślenia różnych spraw z głową w chmurach.To atrakcja, która dostarcza cudownych wspomnień i nowych doświadczeń! Podczas realizacji atrakcji osoba obdarowana będzie miała okazję zobaczyć cały proces pompowania balonu, co dostarczy jej dodatkowych emocji! Sam lot balonem trwa około godzinę czasu. Voucher na lot balonem można zakupić w wielu lokalizacjach na terenie całej Polski! Taki prezent zaskoczy osobę obdarowaną i na pewno nie skończy się na jednym locie, zapewniamy! 

Jazda sportowym autem jako prezent na święta 

Szukając prezentu, który ma zaskoczyć, warto zatrzymać się przy prezentach z kategorii Za kierownicą. Przejażdżka sportowym autem, które wgniata w fotel to niesamowite wspomnienie oraz doświadczenie, które pozostanie niezapomniane przez lata! Prezent na święta ma zaskoczyć, dlatego warto zakupić voucher na pojedynek dwóch sportowych aut, aby osoba obdarowana mogła mieć ciekawe porównanie! Pojedynek szybkiego i stworzonego z klasą oraz dbałością o szczegóły Lamborghini z małym, lecz jakże zwinnym bolidem KTM X-BOW to prezent, który zaskoczy każdego! Przejażdżka za kierownicą tak legendarnych aut to marzenie wielu osób, które właśnie Ty możesz spełnić! Jazdy autami dobywają się na torach motoryzacyjnych, a obok siedzi instruktor, który pilnuje bezpieczeństwa oraz doradzi w kryzysowej sytuacji.

Wycieczka do Czarnobyla jak prezent na święta 

Wycieczka aż na 4 dni do miasta z ciekawą historią i wieloma legendami będzie ogromnym zaskoczeniem! Czarnobyl to takie miejsce na świecie, które wiele osób chce odwiedzić, aby poczuć dreszczyk emocji, dowiedzieć się czegoś więcej o jego historii i zobaczyć na własne oczy miejsce katastrofy, która wydarzyła się tutaj 35 lat temu. Czarnobyl skrywa niejedną tajemnicę, dlatego warto wybrać się na wycieczkę i zobaczyć to sławne miasto! Podczas wycieczki zaplanowane jest zwiedzanie strefy zamkniętej, miasta Prypeć, w tym między innymi słynnego wesołego miasteczka z diabelskim młynem. Wycieczka obejmuje również zwiedzanie Kijowa, co dodatkowo urozmaica ten wyjazd. Wycieczki zorganizowane do Zony są bezpieczne, więc nie ma się czego bać, za to wspomnienia z niej zostaną na całe życie. 

 

Mamy nadzieję, że dzięki naszym inspiracjom wiesz już, jak zaskoczyć prezentem na święta! Po więcej ciekawych pomysłów na prezenty świąteczne zapraszamy na stronę internetową Prezentmarzeń.com oraz do punktów stacjonarnych, gdzie doradcy prezentowi pomogą w wyborze oryginalnego prezentu na święta!