Wszystko to dzięki firmie Allekurier, która oferuje przewóz przesyłek różnego rodzaju w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Wysyłka przesyłek kurierskich przez internet

https://allekurier.pl/ to serwis, który tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Dzięki temu doskonale wiedzą, jak powinna być realizowana fachowa obsługa wszelkiego rodzaju paczek. Stworzona przez nich platforma pozwala na automatyczne zamawienie kuriera, nadawanie przesyłek oraz śledzenie. Firma współpracuje z wieloma podmiotami, dlatego jest w stanie zaoferować klientom najwyższą jakość usług w możliwie najniższej cenie. 

Za pośrednictwem Allekurier można wysyłać przesyłki zarówno na terenie Polski jak i za granicę. W ostatnim czasie przesyłki międzynarodowe stały się wyjątkowo popularne. Allekurier szybko zauważyło spory popyt na tego rodzaju usługi, dlatego pozwala na wysyłkę przesyłek na kilka kontynentów. Dokładna cena przesyłki jest uzależniona od jej gabarytu oraz od firmy kurierskiej, którą wybierzemy. 

Przesyłki zagraniczne do Anglii w niskiej cenie 

Na Wyspach Brytyjskich mieszka na stałe bardzo wielu naszych rodaków. Według szacunków mieszka tam na stałe aż 21 milionów Polaków. Nie ma zatem się co dziwić, że tak wiele osób wysyła do Anglii przesyłki kurierskie. Jeśli zależy nam na tym, aby wysyłka nie była zbyt kosztowna, najlepiej jest przesyłać paczki do Anglii za pośrednictwem innowacyjnego portalu Allekurier.

Z usługi przesyłek zagranicznych w Allekurier mogą korzystać zarówno osoby indywidualne jak i przedsiębiorstwa. By móc przesłać paczkę, nie trzeba podpisywać umowy. Wystarczy, że wypełnimy formularz zamówienia kuriera oraz list przewozowy, a później przekażemy paczkę kurierowi. Przedstawiciele Allekurier zapewniają, że paczki są odbierane od klientów każdego dnia na terenie całej Polski bez dodatkowych opłat. Czas oczekiwania na doręczenie paczki wynosi od 4 do 5 dni roboczych. 

Od czego zależą ceny przesyłek międzynarodowych? 

Ceny przesyłek międzynarodowych to kwestia, która interesuje sporo osób zastanawiających się nad możliwością wysłania paczki do Anglii. Warto wiedzieć, że jeszcze 20 lat temu sytuacja na rynku kurierskim była wyjątkowo niekorzystna dla klientów. Firmy pobierały za wysyłkę paczek za granicę spore kwoty, jednak teraz sytuacja mocno się zmieniła. Wyspecjalizowane podmioty oferujące usługi kurierskie mocno ze sobą konkurują, czego efektem jest spora obniżka cen. 

Na ostateczną cenę przesyłki międzynarodowej ma wpływ masa paczki oraz jej rozmiar. Każda z firm kurierskich ma także swój własny, indywidualny cennik. Należy jednak liczyć się z tym, że bardzo ciężka paczka zawsze będzie nieco droższa od takiej, która waży niewiele kilogramów. 

Następny element, który wpływa na ostateczną cenę wysyłki paczki za granicę, to czas dostawy. Jeśli zależy nam na tym, by przesyłka jak najszybciej trafiła w ręce adresata, możemy skorzystać z opcji błyskawicznej dostawy. Za taką usługę trzeba będzie jednak uiścić opłatę dodatkową.