1. Przeszczep włosów – dlaczego Turcja?

  2. Przeszczep włosów metoda FUE i DHI

  3. Przeszczep włosów ile to kosztuje?

Łysienie może być spowodowane przez wiele czynników. Za główne przyczyny tego problemu uznaje się czynniki genetyczne, które wywołują łysienie androgenowe, zaburzenia hormonalne, niepełnowartościowe odżywianie oraz długotrwały stres. Jeżeli zastanawiasz się, jaki sposób leczenia łysienia warto wybrać, to koniecznie zapoznaj się z tym tekstem!

Przeszczep włosów – dlaczego Turcja?

Wiele osób dotkniętych problemem łysienia zastanawia się, czy zdecydować się na przeszczep włosów w Polsce czy w Turcji. Warto wybrać przeszczep włosów w Turcji, gdzie można skorzystać z pomocy najlepszych specjalistów w dziedzinie transplantologii włosów. Jedną z renomowanych klinik działających w Stambule jest Dr. Serkan Aygin Clinic. To najbardziej prestiżowy szpital w Turcji, który specjalizuje się w przeszczepach oraz terapiach leczniczych włosów od ponad 20 lat. Klinika oferuje innowacyjne i nieinwazyjne metody leczenia łysienia.

Przeszczep włosów metoda FUE i DHI

Transplantacja włosów może odbywać się za pomocą różnych metod. Jedną z nich jest przeszczep włosów metodą FUE, wykonywany za pomocą szafirowych ostrzy. Kolejna skuteczna metoda na odzyskanie włosów to przeszczep włosów metodą DHI, z wykorzystaniem tzw. pióra Choi. Wybór metody zależy od przypadku, a ostateczną decyzję podejmuje sam dr. Serkan Aygin, który kwalifikuje i nadzrouje każdy zabieg w klinice. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bebolesny. Pacjent odczuwa wrażliwość tylko w pierwszym tygodniu po zabiegu. Przeszczepy włosów za pomocą metody FUE i DHI nie powodują żadnych komplikacji pozabiegowych, takich jak ból czy drętwienie. Dzięki temu obie metody są całkowicie bezpieczne, a zarazem skuteczne.

Przeszczep włosów ile to kosztuje?

Jeżeli planujesz przeszczep włosów, cena leczenia jest z pewnością jednym z czynników, na które warto zwrócić uwagę. Warto zwrócić uwagę, że koszt zabiegów w Turcji jest znacznie niższy niż w Polsce. Aby odzyskać świetny wygląd włosów bez wydawania fortuny, warto skorzystać z usług firmy Flymedica, która jest wyłacznym przedstawiciem dr. Serkan Aygin Clinic w Polsce. Oprócz samego przeszczepu włosów w Turcji możesz liczyć na transport na miejsce zabiegu oraz opiekę tłumacza na miejscu, a także pełną dostępność konsultacji w całym okresie rekonwalescencji.

Dla osób, które planują przeszczep włosów, Turcja to doskonały wybór. Warto jednak pamiętać o tym, aby zdecydować się na wybór renomowanej kliniki, w której pracują doświadczeni specjaliści. Profesjonalni lekarze pomogą Ci w skuteczny sposób pozbyć się problemu łysienia.