Zupełnie, jak w przypadku innych części odzieży. Dziś chcemy Ci przedstawić kilka możliwości, na jakie warto postawić. Przeczytaj artykuł, aby wiedzieć, jakie rajstopy wybrać na co dzień, do pracy, czy nawet na randkę! 

1. Rajstopy - jaki wzór będzie najlepszy?

2. Rajstopy Open Crotch - wygodne i funkcjonalne

3. Rajstopy dla kobiet w ciąży

4. Postaw na rozwiązanie wyszczuplające!

Jeśli chodzi o rajstopy, możliwości masz naprawdę mnóstwo. Nic dziwnego, że wybór może być dość trudny. Chcemy Ci jednak przedstawić kilka konkretnych propozycji, na które warto stawiać w każdej sytuacji. Przekonasz się o tym, kiedy do naszych propozycji dobierzesz odpowiednią stylizację, odzież, która idealnie dopasuje się do wzoru rajstop, ale i nie tylko. No dobrze, sprawdź, na co możesz postawić!

Rajstopy - jaki wzór będzie najlepszy?

Rajstopy w groszki, kropki, może wzór ciągnący się od ud, aż po same palce. Możliwości jest mnóstw, co wybrać? Bez dwóch zdań, kiedy stawiasz na wzór, możesz mieć pewność, że takie rajstopy będą idealne na co dzień, ale również na randkę. W pracy lepiej wybierać rozwiązania gładkie, pozbawione wszelkich dodatków. Pokażesz wtedy swój profesjonalizm oraz poważne podejście do wykonywanych zadań. Czy jednak wiesz, że odpowiednio dobrany wzór rajstop, a także spódnica z elegancką koszulą może wiele wnieść do negocjacji z potencjalnym klientem? W ostatnim czasie w modzie są rajstopy wzorzyste, gdzie wzór ma nieco inną barwę o barwy rajstop. Możesz także stawiać na ostatni krzyk mody, czyli rajstopy z jednym grubszym przeszyciem i wysypem kamieni, ale to na pewno na nieco luźniejsze okazje, a nie do prac.

Rajstopy Open Crotch - wygodne i funkcjonalne

Nie każda kobieta o ich istnieniu wie, ale rajstopy, tak jak pończochy mogą występować z dziurami w miejscach intymnych. To świetnie rozwiązanie, kiedy cenisz sobie odpowiednią cyrkulację powietrza w tych miejscach. Stawiaj na rajstopy Open Crotch, gdy szukasz rozwiązania na co dzień lub na randkę. Sprawdzą się, kiedy założysz dość obcisłą i dłuższą spódnicę, czy sukienkę. Oczywiście nie każda kobieta zdecyduje się postawić na ten typ rajstop jednak gorąco je polecamy. To gwarancja higieny, odpowiedniej wentylacji, a także wygody, kiedy konieczne jest skorzystanie z toalety.

Rajstopy dla kobiet w ciąży

Producenci rajstop nie mogli zapomnieć o kobietach w ciąży. Tak jak w przypadku spodni, te mają po prostu nieco wyższy stan, a nawet sporo wyższy, bo pas rozpoczyna się już kilka centymetrów pod biustem, a więc w miejscu załamania się ciążowego brzuszka. Co oferują takie rajstopy? Bez dwóch zdań ogromną wygodę dla wszystkich kobiet w ciąży. Zero ucisku, brak jakiegokolwiek dyskomfortu. Jedynie komfort i przy tym odpowiednia termika dla nóg i brzuszka, kiedy na zewnątrz niska temperatura.

Postaw na rozwiązanie wyszczuplające

Każda kobieta chce wyglądać na szczupłą. Duży udział w ogólnym wrażeniu mają nogi. Kiedy udaje Ci się je wyszczuplić, a przy tym zakładasz coś, co wzmocni efekt również w przypadku tułowia, Twoja ogólna postawa, przy tym sylwetka będzie zupełnie inna. W tym celu powstały rajstopy wyszczuplające, których nie może zabraknąć w ofertach wielu sklepów internetowych i stacjonarnych. Ich efektywność i skuteczność zostanie potwierdzona, gdy pierwszy raz założysz taką parę rajstop na swoje nogi.