Dlaczego? Sprawdź, czym jest ranking kont osobistych przez Internet i przekonaj się sam, ile możesz zyskać, wnioskując o rachunek online!

Przede wszystkim: szybko i tanio!

Zakładanie konta przez Internet jest obecnie banalne i trwa dużo krócej niż gdybyś miał jechać do banku, odczekać swoje w kolejce, a następnie poczekać aż pracownik banku przygotuje dla Ciebie całą dokumentację do podpisania.

Co więcej, jest to dużo tańsze. Najlepsze konta osobiste przez Internet są obecnie darmowe. Nie płacisz ani za posiadanie konta, ani za przelewy, ani za kartę. Często nawet wypłaty z bankomatów są bezprowizyjne. Dla osób korzystających z kont osobistych online oferty są naprawdę atrakcyjne.

Promocje bankowe kont osobistych – koronny argument za założeniem konta online!

I wreszcie, możesz na tym zarobić! Czy wiesz, że istnieją specjalne promocje bankowe kont osobistych przygotowane dla nowych klientów? To niezwykłe promocje, bo nie oznaczają, że płacisz mniej – konto jest w końcu darmowe – ale wiążą się ze specjalnymi premiami w gotówce, bonach albo subskrypcjach na ciekawe usługi.

Dlaczego bank miałby Ci coś dawać – czy jest w tym jakiś haczyk?

I tak, i nie. Bankom opłaca się pozyskiwać w ten sposób nowych klientów. Te promocje to nie są pożyczki, nic nie musisz bankowi zwracać. Po prostu dostajesz pieniądze za bycie nowym klientem, bo bank liczy, że w ten sposób przyciągnie nie tylko Ciebie, ale i Twoich bliskich, którym powiesz o fajnej promocji.

Haczyk polega jedynie na tym, że musisz aktywnie korzystać z tego konta, żeby spełnić warunki promocji. Czasami jest to comiesięczna wpłata na konto w określonej wysokości. Czasami określona liczba przelewów lub płatności kartą. A czasami dostajesz premię za zarekomendowanie konta innej osobie – na przykład swojej mamie.

Gdzie szukać najlepszych kont osobistych z promocją?

Jeśli chcesz założyć nowe konto i skorzystać z promocji, wejdź na ranking kont osobistych online. Znajdziesz tam zestawienie najbardziej polecanych kont osobistych wraz ze wszystkimi informacjami, których potrzebujesz, aby podjąć decyzję, że tak – to konto spełnia Twoje oczekiwania.

Ranking kont osobistych online przedstawia warunki, które musisz spełnić, aby nie płacić za konto. Informacje są bardzo czytelnie przedstawione. Dowiesz się z niego także o aktualnych promocjach i zapoznasz z warunkami, które musisz spełnić, aby otrzymać premie i bonusy.

Kiedy już się zdecydujesz na wybrane konto osobiste online, po prostu kliknij w przycisk „załóż konto”, a ranking przekieruje Cię do promocyjnej oferty danego banku. Wypełnisz tam wniosek, potwierdzisz tożsamość we wskazany przez bank sposób – i już. Masz nowe konto.