Misternie zdobione dekoracje polskiej produkcji trafiają we wszystkie zakątki świata i dekorują choinki od Stanów Zjednoczonych po Japonię. Co sprawiło, że bombki choinkowe ręcznie robione stały się w ostatnich latach tak popularne?

Ręcznie robione bombki choinkowe to gwarancja wyjątkowości

To, co jest najbardziej istotne w produktach rzemieślniczych, to ich unikatowość. Od kilku lat to właśnie one cieszą się większym zainteresowaniem niż przedmioty tworzone taśmowo i "bez duszy". Na całym świecie powstają nowe, rzemieślnicze zakłady, kierowane przez ludzi z pasją.

Nie inaczej jest w przypadku szklanych bombek na Boże Narodzenie. Ręcznie malowane ozdoby świąteczne są zawsze unikatowe – nie ma dwóch takich samych bombek na choinkę. Do powstania każdej z nich niezbędne jest długoletnie doświadczenie, fach w ręku i nierzadko prawdziwy talent. Dmuchacz, dekorator i wielu innych pracowników tworzą wyjątkowe szklane ozdoby wysokiej jakości, które będą naprawdę cieszyć oko przez wiele lat. Świadomość, że to małe dzieło sztuki powstało dzięki umiejętnościom całego zespołu, także jest bardzo cenna.

Wykonywane ręcznie ozdoby możesz dostosować do własnych potrzeb

W przypadku bombki ręcznie robionej masz do wyboru znacznie większe możliwości personalizacji. Oznacza to, że możesz zamówić wykonanie bombki z dowolną dedykacją. Taka ozdoba jest jednym z najbardziej popularnych prezentów na święta Bożego Narodzenia. Możesz wybrać bombkę o dowolnym kształcie, udekorowaną przy pomocy tych kolorów, na których Ci zależy, ale co najważniejsze: możesz zlecić wykonanie dedykacji.

Wierszowane życzenia, żart, który zrozumieją tylko najbliżsi czy może po prostu imię? Bombki choinkowe ręcznie robione na zamówienie mogą wyglądać dokładnie tak, jak tylko sobie wymarzysz. Możliwości są ogromne!

Różnorodność wzorów ręcznie robionych bombek jest większa niż w przypadku masowej produkcji

Zapewne zauważyłeś, że co roku dostępne są nieco inne wzory ozdób choinkowych. Mimo to wybór jest niewielki. Wynika to z faktu, że linie produkcyjne wielkich fabryk są ściśle wyspecjalizowane. Producenci dekoracji świątecznych szacują co roku, jakie mogą być trendy w danym roku. W rzeczywistości w niewielkim stopniu dostosowują się do potrzeb konsumentów – w praktyce masowa produkcja narzuca, jaki wybór znajdziesz w sklepach w danym roku. Inaczej jest w przypadku ozdób ręcznie malowanych.

W Szkło-Dekor korzysta się z kilku tysięcy wzorów. W ofercie marki znajdziesz bombki na choinkę utrzymane zarówno w stonowanej, jak i żywej kolorystyce, różne motywy zimowe, klasyczne wzornictwo, minimalistyczne wersje czy zdobienia, które pomogą przenieść się na chwilę w czasy dzieciństwa. Wybierzesz model w odpowiednim kształcie, ulubionych barwach i odpowiadającym Ci w pełni wzorem. Wszystkie bombki szklane są wykonane z najwyższą starannością i z zachowaniem restrykcyjnych norm, dzięki którym każda ozdoba to gwarancja najwyższej jakości.

Tradycyjne bombki są dostępne przez cały rok, nie tylko od święta

Dopiero w grudniu możemy zobaczyć na półkach sklepowych bombki choinkowe. Fabryki pracują przez cały rok, jednak tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia możemy się im przyjrzeć. Jeśli jednak chcesz zrobić świąteczne zakupy wcześniej, nic straconego! Wiemy, jak szybko przed świętami znikają z półek dekoracje. Szklane bombki choinkowe marki Szkło-Dekor możesz w każdym momencie obejrzeć w sklepie firmowym w Piotrkowie Trybunalskim.

Ręcznie robione szklane bombki choinkowe to specjalność Szkło-Dekor

Polskie bombki ręcznie robione wyróżnia jakość, unikatowość i zdecydowanie większy wybór, co sprawiło, że stały się hitem za granicą. Zachęcamy osoby z całej Polski do przyjrzenia się szczegółom naszej oferty.

Klientom biznesowym proponujemy atrakcyjne ceny hurtu dekoracji świątecznych. Możemy również zaoferować stworzenie wzoru na zamówienie. Jeśli poszukujesz polskiego dostawcy wysokiej jakości bombek na choinkę, zapraszamy do kontaktu! Klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty naszego sklepu firmowego. Dla dzieci przygotowaliśmy zajęcia, podczas których mogą stworzyć własne bombki. Tworzymy również bombki z dedykacją. Sprawdź szczegóły i przekonaj się, dlaczego warto postawić na szklane bombki z Piotrkowa Trybunalskiego!