Tak, urząd patentowy nie będzie więcej dla Ciebie problemem. Koniec z wielogodzinnymi poszukiwaniami, podejrzliwym sprawdzaniem ofert i upewnianiem się, że wszystko jest tak, jak powinno. Dzięki kilku kliknięciom, Twoją sprawą zajmie się prawdziwy ekspert. 

  1. Rzecznik Patentowy Łódź - znak towarowy, wzory patentowe i rejestracja marki w jednym miejscu

  2. Postaw na doświadczenie i znajomość rynku - ochrona marki firmy nigdy nie była tak łatwa

Przeglądając rynek można znaleźć wiele ofert specjalistów, jednak jak spośród nich wybrać takiego, który nie tylko oszczędzi nasz portfel, ale i zapewni usługi najwyższej jakości? Wybór na pewno nie jest prosty, istnieje jednak jedno, banalnie proste rozwiązanie – ten rzecznik patentowy to sprawdzona odpowiedź na wszystkie Twoje problemy.

Rzecznik Patentowy Łódź - znak towarowy, wzory patentowe i rejestracja marki w jednym miejscu

Ochrona prawna znaku towarowego i zastrzeżenie znaku towarowego jeszcze nigdy nie były tak proste. Rzecznik Patentowy Łódź gwarantuje pomoc ponad 50 specjalistów, których działanie obejmuje 6 głównych specjalizacji: zastrzeżenie znaku towarowego, ochronę innowacji, które stworzyłeś, zgłaszanie do Urzędu Wzorów Patentowych, Wzory Przemysłowe, Sprawy Sporne oraz Ochronę Własności Firmy. 

Rejestracja marki, wzory patentowe, ochrona marki firmy czy wyzwania, które stawia przed nami urząd patentowy, nie muszą już być problemem. Prostym rozwiązaniem jest rzecznik patentowy, który nie tylko ma siedzibę w Łodzi, ale działa na terenie całej Polski i jako Grupa Pravna daje gwarancję jakości. 

Postaw na doświadczenie i znajomość rynku – ochrona marki firmy nigdy nie była tak łatwa

Zgrany zespół ponad 50 specjalistów służy pomocą nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach, a opinie ponad tysiąca klientów udowadniają, że i Ty z pewnością się nie zawiedziesz. Rzecznik Patentowy oferuje także bezpłatne konsultacje, które zarezerwować można zarówno telefonicznie, jak również za pomocą prostego formularza znajdującego się na stronie internetowej. 

Zagrożenia ze strony konkurencji i wspólników są naprawdę różne i mogą znacząco utrudnić funkcjonowanie Twojej działalności, a nawet prowadzić do jej zrujnowania. Nie dopuść do tego i pozwól, by Twoją firmą zajął się najlepszy rzecznik patentowy, którego doświadczenie i znajomość rynku jest gwarancją bezpieczeństwa. Zaufaj marce, która nigdy nie zawodzi klientów.