Najczęściej są to substancje lotne, które mogą wywierać efekt natychmiastowy lub rozłożony w czasie.

Jak działają feromony na innych i nas samych?

Działanie większości feromonów jest dobrze udokumentowane przez badania naukowe, aczkolwiek charakteryzują się one wywoływaniem różnych efektów, a ich skuteczność nie jest jednakowa. Chociaż przez ostatnie lata przyzwyczailiśmy się, jakoby feromony były skierowane jedynie do mężczyzn, to nie jest to prawda. Na rynku dostępne są również feromony takie jak kopuliny i inne, które przeznaczone są dla kobiet i mają na celu zwiększenie ich atrakcyjności lub autorytetu.

Feromony to związki lotne, które są produkowane przez organizm i przedostają się do ciał innych osób, gdzie oddziałują na mózg. Aktualnie w wyniku dbania o higienę większość wytworzonych feromonów zostaje natychmiastowo zmyta z ciała. Z tego względu naturalna komunikacja pomiędzy ludźmi za pomocą związków chemicznych, tak jak ma to miejsce w świecie przyrody, została uniemożliwiona lub ograniczona do minimum.

Szczęśliwie, w wyniku przeprowadzonych badań udało się określić działanie poszczególnych feromonów oraz wytworzyć ich syntetyczne odpowiedniki, które pod względem struktury molekularnej w żaden sposób nie odbiegają od naturalnych feromonów. Badania wykazały, iż te mają bezpośredni wpływ na hormony oraz neuroprzekaźniki w mózgu, przyczyniając się m.in. do znaczącego wzrostu pobudzenia seksualnego, poziomu naszej fizycznej atrakcyjności, do postrzegania nas, jako intrygujących oraz do zwiększenia pewności siebie. 

Co ważne, feromony działają zarówno na innych, jak i na nas samych. Zmianie ulega sposób funkcjonowania naszego mózgu, który rozpoczyna aktywizację obszarów, które są odpowiedzialne za poczucie szczęścia czy też przyjemności. Osoby stosujące feromony stają się pewniejsze siebie, co nie jest efektem placebo, a realnym wpływem feromonów na działanie mózgu. Wszystko to sprawia, że nasze realne zachowanie staje się atrakcyjniejsze dla innych, co potęguje działanie feromonów, pod których są wpływem.

Działanie poszczególnych feromonów

  • Androstenol - jest pomocny przy tworzeniu atmosfery romantyzmu i przyjaźni, wspiera dobre relacje biznesowe. Przyczynia się do zmiany w zachowaniu kobiet oraz pobudza je seksualnie. Ma szczególnie silny wpływ na kobiety w czasie owulacji.

  • Androstenon - podkreśla tak pożądane, przy poszukiwaniu drugiej połówki cechy, jak męskość oraz dominację. W wyniku działania feromonu kobiety postrzegają mężczyzn, jako atrakcyjniejszych. Z kolei heteroseksualni mężczyźni oceniają innych mężczyzn pozytywniej.

  • Androsteron - nie ma działania pobudzającego seksualnie. Zamiast tego tworzy on wrażenie autorytetu oraz atmosferę ojcostwa. Dzięki temu jest dobrym wyborem, jeżeli poszukujemy starszej kobiety oraz chcemy być autorytetem dla innych mężczyzn.

  • Estratetraenol - związek jest skierowany przede wszystkim do kobiet. Stosując go kobieta jest postrzegana jako bardziej atrakcyjna seksualnie, interesująca. Wywołuje reakcje fizjologiczne jak lekko przyśpieszone bicie serca.

  • Kopuliny - również przeznaczone dla kobiet. Wytwarzane w czasie owulacji. Kopuliny pobudzają męski organizm do zwiększonej produkcji testosteronu, pobudzając ich tym seksualnie oraz zwiększając atrakcyjność kobiety w męskich oczach.

Feromony Pheroamore

Pheroamore to podręczne feromony, dostępne w wersji dla kobiet i dla mężczyzn. Ich mocna formuła pozwala na długotrwałe działanie przez wiele godzin. Chcesz odmienić swoje życie towrzyskie i intymne? Sprawdź Pheroamore już dziś! Wystarczy jedna aplikacja, aby znacznie przybliżyć się do pożądanego sukcesu.

 

Więcej: https://sklep-feromony.pl/