1. Biała tapeta ze zwierzętami w stylu skandynawskim

2. Tapeta salon w kolorze żółtym

3. Tapeta cegła w industrialnym stylu

4. Tapeta 3d dla miłośników nowoczesności

5. Tapeta we flamingi - nowoczesny, modny wzór

 

Tapeta salon - czy Ty też szukasz wzoru odpowiedniego do pokoju dziennego? Tapety do kuchni, przedpokojów i pokojów dziennych znacznie się od siebie różnią, nie tylko jeśli chodzi o właściwości, ale również pod względem wzorów. Poznaj 5 niezawodnych propozycji tapet na ścianę w salonie.

Biała tapeta ze zwierzętami w stylu skandynawskim

Od kilku lat w polskich domach i mieszkaniach króluje styl skandynawski. Dzięki niemu pomieszczenia wydają się większe i przytulniejsze. Tapeta salon w kolorze białym z wzorem w jelenie, łosie i inne zwierzęta leśne to znakomita propozycja do pokojów dziennych w stylu scandi. Jej położenie na ścianie sprawia, że wnętrze wypełnia spokój i harmonia, a salon wydaje się jeszcze przestronniejszy.

Tapeta salon w kolorze żółtym

Modne, białe wnętrza potrzebują ożywienia, dlatego żółta tapeta do salonu to znakomity akcent do pomieszczeń, którym brakuje charakteru. Intensywnie żółty kolor sprawia, że salon prezentuje się jak zupełnie nowe pomieszczenie, nawet gdy jedyną zmianą, która w nim zaszła, jest położenie nowej tapety. Dzięki niej można zrezygnować z wielu innych ozdób.

Tapeta cegła w industrialnym stylu

Tapeta cegła może z powodzeniem zastąpić prawdziwą ceglaną ścianę. Dzięki niej możliwe jest podkreślenie industrialnego stylu wnętrza, co sprawia, że ceglane wzory cieszą się dużym powodzeniem. Tapety z cegłami są chętnie wybierane do mieszkań loftowych, ale nie tylko - coraz częściej można zobaczyć je w starych blokach, kamienicach i przestronnych salonach w domach jednorodzinnych.

Tapeta 3d dla miłośników nowoczesności

Tapety trójwymiarowe są idealnym rozwiązaniem do salonów o małej powierzchni. Dzięki nim możliwe jest optyczne powiększenie pokoju dziennego, bez względu na to, jaki wzór się wybierze.

Tapeta we flamingi - nowoczesny, modny wzór

Wzór z flamingami jest hitem ostatnich lat. Piękne, różowe ptaki znakomicie wyglądają w małych i dużych pokojach dziennych, dodając im przytulności. Dzięki flamingom salon staje się miejscem, w którym chętnie spędza się każdy wolny wieczór.