Miska serwowania sałatek

Nie można zjeść posiłku bez sałatki. To po prostu niemożliwe. Warto jednak zadbać nie tylko o jej walory smakowe, ale również odpowiednie podanie. W tym pomoże Ci ozdobna miska do serwowania - może być wykonana z drewna, kamienna lub szklana.

Blacha do pieczenia

Blacha do pieczenia to jedno z najbardziej uniwersalnych akcesoriów kuchennych. Oprócz tego, że służy głównie do pieczenia ciast i wypieków, można ją również wykorzystać do serwowania innych potraw (i utrzymywania ich w cieple) podczas przyjęć i spotkań.

Robot kuchenny

Roboty kuchenne to wszechstronne narzędzia kuchenne, które mogą pełnić wiele różnych funkcji: siekają, kroją, szatkują, ucierają, rozdrabniają i przecierają. Niektóre modele są również dostępne z szeregiem przystawek do wykonywania określonych zadań, takich jak krojenie w cienkie plasterki makaronu azjatyckiego lub rozdrabnianie sera. Przy jego pomocy wykonasz niemal wszystko - od drobnego sosu po pełne danie.

Sokowirówka

Każdy wie, że spożywanie odpowiedniej ilości warzyw i owoców w diecie jest ważne dla ogólnego stanu zdrowia, ale nie zawsze jest to łatwe do osiągnięcia. Pomoże Ci w tym sokowirówka, z której pomocą szybko i wygodnie przygotujesz pyszne soki pełne witaminowej mocy.

Patelnia do naleśników

Patelnia do naleśników to specjalny rodzaj patelni, służący do przygotowywania tego rodzaju dań. Można jej używać z olejem lub bez niego. Dzięki temu, smażona na nich naleśniki są zdrowe, a sama patelnia łatwa do czyszczenia. Po użyciu wystarczy wytrzeć zabrudzenia gąbką i ciepłą wodą.

Solniczka i pieprzniczka

Solniczka i pieprzniczka to najczęściej używane akcesoria kuchenne. Nic w tym dziwnego, to dwie najczęściej używane przyprawy w kuchni. Zadbaj więc o to, aby pojemniki do ich przechowywania wyglądały stylowo.

Deska do krojenia

Deska do krojenia jest niezbędna do bezpiecznego przygotowywania żywności. Chroni ona blaty przed uszkodzeniem przez ostre noże i pomaga zapobiegać przenoszeniu bakterii - na przykład z surowego mięsa na inne produkty spożywcze.

Waga kuchenna

Waga kuchenna to prosty sposób na upewnienie się, że ilości składników są prawidłowe. Podczas pieczenia lub gotowania nieprawidłowe odmierzenie składników może zmienić teksturę i konsystencję produktu. W rzeczywistości zbyt duża lub zbyt mała ilość jednego z nich może sprawić, że będzie on niejadalny.

Pojemniki próżniowy do przechowywania żywności

Próżniowe pojemniki do przechowywania żywności istnieją już od jakiegoś czasu, ale ostatnio zyskały dużą popularność. Ich zadaniem jest zminimalizowanie ilości miejsca, jakie zajmują resztki jedzenia, przy jednoczesnym zachowaniu ich świeżości. Technologia zastosowana w tych pojemnikach ma na celu ograniczenie przepływu powietrza, aby zapobiec przesiąkaniu wilgoci przez ścianki pojemnika.

Szatkownica

Urządzenie, które robi to, na co wskazuje jego nazwa - rozdrabnia żywność. Dobra szatkownica ułatwia krojenie ziemniaków, marchewki i innych warzyw w plastry i kostki, ale sprawdza się również w przypadku mięsa.

Akcesoria kuchenne wysokiej jakości znajdziesz na https://akcesoriakuchenne.com.pl/