Wręczenie upominków takich jak np. torby bawełniane z nadrukiem jest bardzo mile widziane, pomaga budować pozytywny wizerunek marki, a także przyczynia się do zwiększenia grona klientów. Aby gadżety mogły spełnić swoje funkcje, trzeba je odpowiednio zaprojektować. Dowiedz się, jak to zrobić.

 

Torby bawełniane z własnym nadrukiem to bardzo funkcjonalne upominki, które zyskają uznanie szerokiego grona odbiorców, bez względu na płeć czy wiek. Z pewnością sprawdzą się nie tylko w oficjalnych, ale także wykorzystane prywatnych sytuacjach, podczas wydarzeń branżowych, szkoleń i jako dodatek do zamówień. Sprawdź, jak stworzyć ciekawą torbę materiałową i wykorzystać jej potencjał promocyjny.

 

Jak zaprojektować ciekawą torbę bawełnianą z nadrukiem logo?

 

Torba bawełniana z nadrukiem musi wyróżniać się na tle gadżetów konkurencji. Jest to niezbędne do tego, aby zostać zauważonym przez klientów. Zastanawiasz się, w jaki sposób to zrobić? Oto 5 kroków projektowania unikatowej torby materiałowej.

 

Krok 1: Wybór drukarni

 

Sposób wykonania gadżetów reklamowych świadczy o jakości usług i produktów. Zadbaj o to, aby klient nie miał wątpliwości, że Twoja oferta jest wartościowa i wybierz profesjonalną drukarnię z wieloletnim doświadczeniem, jak np. OpenGift.pl. Firma, która może pochwalić się rekomendacjami od znanych marek, a także bogatym portfolio to gwarancja wykonania zlecenia na wysokim poziomie.

Podczas wybierania drukarni weź pod uwagę terminy realizacji, zwłaszcza jeśli nie możesz zbyt długo czekać. Rabaty przy zamówieniu większej ilości gadżetów także są mile widziane!

 

Krok 2: Odpowiedni model torby

Wybrałeś firmę, która stworzy dla Ciebie torby bawełniane z nadrukiem? Teraz zapoznaj się z jej asortymentem. Do wyboru są:

  • produkty z długimi uchwytami i sztywnym dnem,

  • akcesoria ściągane sznurkiem,

  • bawełniane modele z jutowym dnem,

  • klasyczne torby materiałowe w różnych kolorach.

 

Gadżety różnią się gramaturą materiału. Im większa, tym sztywniejszy produkt. Jeśli chcesz wręczyć klientom torbę bawełnianą z własnym nadrukiem pełną folderów i innych akcesoriów promocyjnych, np. podczas eventów branżowych, to wybierz model w rozmiarze A4 o średniej gramaturze. Natomiast dla pracowników i stałych odbiorców lepiej sprawdzą się pojemne modele z usztywnianym dnem, które zachowują swoją formę po postawieniu np. na podłodze.

 

Krok 3: Technika znakowania

 

Torby bawełniane z nadrukiem logo mogą reklamować Twój biznes przez wiele lat, jeśli wybierzesz trwałą metodę znakowania. Nie możesz pozwolić, aby nadruk spierał się lub odklejał od materiału.

Do wyboru masz kilka metod druku, które umożliwiają stworzenie trwałej grafiki, jak np. transfer cyfrowy, sitodruk, tampodruk. Jeśli nie wiesz, którą z nich wybrać, skontaktuj się z biurem obsługi wybranej drukarni lub skorzystaj z pomocy profesjonalnych grafików.

 

Krok 4: Ciekawy nadruk

 

Najbardziej kluczowy jest interesujący nadruk, który zwróci uwagę odbiorców. Powinien nawiązywać do zajmowanego przez nich stanowiska, np. torby bawełniane z nadrukiem dla nauczyciela mogą mieć napis "Przydasie belfra" albo "Dobry nauczyciel ma wszystko pod ręką". W przypadku firm, których oferta skierowana jest do uczniów i studentów, dobrze sprawdzą się torby z nadrukiem np. "Czego Jaś się nie nauczy, to Jan znajdzie w internecie" lub "Inspired by teacher".

 

Zadbaj o ciekawą oprawę wizualną toreb bawełnianych, a z pewnością Twoje produkty odniosą reklamowy sukces!