Zapraszamy Cię do przeczytania artykułu, w którym dowiesz się więcej na temat wibrujących zabawek. Mamy nadzieję, że dzięki niemu uda Ci się kupić najlepszy wibrator na początek, bez obaw o swoje bezpieczeństwo i satysfakcję.

Jakie wibratory erotyczne są najlepsze na początek?

Seks to dziedzina życia, w której możliwe jest dosłownie wszystko. Każdy z nas ma inne potrzeby i inne fantazje, które również zmieniają się wraz z wiekiem i doświadczeniem. Nic dziwnego, że asortyment zabawek erotycznych jest tak ogromny. Jeśli chcesz wyjść poza dotychczasowe wrażenia płynące z masturbacji i (lub) seksu, Twój pierwszy wibrator erotyczny nie musi być bardzo wymyślnym gadżetem. Przekonasz się, że sama opcja wywoływania drżeń w zabawce jest warta wypróbowania.

Zacznij więc od niedużych wibratorów przeznaczonych do stymulacji łechtaczki lub pochwy. W tym pierwszym przypadku świetnie sprawdzają się wibrator erotyczne typu wand (różdżka). Drżenia w takim masażerze skupiają się w ruchomej główce, którą przykładasz do najwrażliwszej ze swoich stref erogennych. Drugim typem bardzo popularnych gadżetów są wibratory dopochwowe, które pozwalają na odczuwanie wrażeń podobnych do penetracji przez mężczyznę. 

wibrator

W tej grupie znajdziesz bardzo wiele modeli - począwszy od najmniejszych, które sprawnie docierają do punktu G, a skończywszy na dużych gadżetach skierowanych do najbardziej wymagających lub dojrzałych kobiet. Wibrator dopochwowy może mieć piękny kobiecy kolor (np. różowy lub złoty), ale są też warianty doskonale odwzorowujące wygląd męskich części ciała. Naturalny wibrator z cyberskóry ma żyłki i wyraźnie zarysowaną żołądź. Taka zabawka może być bardzo pomocna przy realizacji najskrytszych fantazji singielki.

Lubianym przez kobiety gadżetem, łączącym stymulację pochwy i łechtaczki, jest wibrator typu króliczek. Jednoczesna pieszczota dwóch kluczowych miejsc może przynieść Ci orgazmy, jakich nigdy wcześniej nie miałaś. Najlepsze modele mają dwa silniczki - po jednym w każdej końcówce. Sama ustawiasz tryb, w jakim mają masować Twoje ciało.

Więcej niż klasyczny wibrator. Sex w innym wymiarze

Choć masażery erotyczne doskonale sprawdzają się w sypialniach samotnych pań, z powodzeniem możesz kupić wibrator do seksu, który przeniesie igraszki z partnerem na inny poziom. Zacznijcie od najprostszych zabawek, aby przekonać się, czy stosowanie gadżetów trafia w Wasze gusta. Jeśli zasmakujecie w takich przyjemnościach (a prawdopodobnie tak będzie), z pewnością będziecie chcieli wdrożyć kolejne przysmaki.

Wśród nich znajdują się m.in. wibratory analne, które mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Tego rodzaju pieszczoty wymagają przełamania pewnych granic, które jednak może okazać się furtką do cudownych przeżyć. Sex wibrator analny dociera do sfer, których nie jesteście w stanie pobudzić w inny sposób (zwłaszcza w przypadku mężczyzny). Jeśli macie ochotę spróbować, pamiętajcie, aby robić to stopniowo i używać specjalnych środków nawilżających. Odbyt nie jest tak rozciągliwy jak pochwa!

Możecie też wypróbować ciekawy wibrator do sexu, który jednocześnie będzie stymulował obie strony. Wibrator dla par ma dwa skrzydełka: jedno wkładasz do pochwy, a druga pozostaje na zewnątrz. Pieszczoty rozchodzą się po Twoim wnętrzu oraz po łechtaczce. Twój partner odczuwa na sobie wibracje oraz ciaśniejszą przestrzeń. Dzięki konstrukcji zabawki nie musicie używać rąk, aby poprawić jakość Waszej wspólnej rozkoszy. Masażer będzie sam utrzymywał się na miejscu i wibrował, a Wy możecie cieszyć się swoją bliskością.

Pozwól sobie na doświadczanie

Nasze pragnienia różnią się od siebie, dlatego otwórz się na nowe doświadczenia i sama sprawdzaj, co daje Ci przyjemność. Jeśli masz partnera, rozmawiaj z nim i komunikuj mu swoje potrzeby. Twój pierwszy wibrator erotyczny nie musi być skomplikowany, ale wybierz taki z regulacją trybów. Dzięki temu będziesz mogła dopasować intensywność drżeń do preferencji, jakie masz danego dnia. Życzymy Ci wielu chwil przyjemności - solo lub w parze!