Biuro jest wizytówką firmy – ma wzbudzać zaufanie kontrahentów i zapewniać odpowiednie warunki do pracy. Niezależnie od charakteru przedsiębiorstwa warto zadbać o to, żeby przestrzeń komercyjna została urządzona w dobrym guście. Jednym z ciekawszych rozwiązań do nowoczesnych biur okazuje się beton architektoniczny. Dziś to właśnie na nim się skupimy. 

Betonowe płyty na ścianę w biurze: hit na miarę XXI wieku

Czasem najprostsze dekoracje okazują się tymi szczególnie pożądanymi. Urządzając biuro przyjrzyj się surowym, betonowym panelom. Są to minimalistyczne i eleganckie płyty ścienne, z których można wykonać gustowną, efektowną i reprezentatywną aranżację biurową. Praktyczny beton architektoniczny idealnie wygląda na dużych powierzchniach, a w zależności od wybranego wzoru, może zapewniać inny efekt. Zamontowane na ścianach płyty z betonu to znakomity wybór do prestiżowych biur. Sprawdzą się w każdym z pomieszczeń – od holu, przez gabinety zarządu, aż po pokoje do przyjmowania interesantów. 

Wybór betonowych dekoracji to praktyczna inwestycja: są to trwałe, certyfikowane wyroby w ponadczasowym stylu. Wykorzystując różne wzory, kolory i faktury płyt, da się uzyskać dowolny efekt wizualny. Ciekawe inspiracje zamieszcza na swojej stronie internetowej producent betonu architektonicznego VHCT. Obejrzyj panele 2D i 3D dedykowane do biur i zdecyduj, czy ich styl odpowiada Twojej koncepcji na aranżację biurową. W razie wątpliwości, zawsze możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa ekspertów VHCT, którzy nie tylko pomogą w wyborze najlepszych płyt, ale też odpowiedzą na wszelkie pytania związane z ich montażem we wskazanym miejscu. Klejenie paneli betonowych nie jest skomplikowane, a fachowo zamontowane dekoracje tworzą stabilną konstrukcję, która perfekcyjnie trzyma się na ścianie. 

Stylowy beton architektoniczny w szarym odcieniu podniesie prestiż biura

Szarości górą! Najłatwiej się o tym przekonać, przeglądając katalogi wnętrzarskie lub przemierzając nowoczesne budynki. Odcienie szarości królują na ścianach, tworząc w pomieszczeniach przyjemny, minimalistyczny klimat. Chcąc urządzić biuro w stylu industrialnym, koniecznie sięgnij po płyty z betonu architektonicznego z oryginalnej kolekcji producenta VHCT. Mozaika, trójwymiarowe kryształy, regularne bloki, geometryczne wzory, a może fale albo jodełka? Wybór należy do Ciebie. Dopasuj dekoracje ścienne do charakteru firmy i stwórz w biurze nietuzinkowy klimat!