Jednym z często wybieranych kierunków wakacyjnych jest Chorwacja. Kraj położony na południu Europy nad Morzem Adriatyckim, słynie z pięknego krajobrazu i wspaniałych plaż. Wysokie temperatury zachęcają Polaków do zaplanowania wypoczynku w tych pięknych okolicznościach przyrody. W okresie letnim średnia temperatura powietrza dochodzi do 27°C, a średnia temperatura morza wynosi ok. 25°C.
Dodatkowy atut to przepyszna kuchnia chorwacka, pełna ryb, owoców morza i różnych specjalności charakterystycznych dla kuchni lokalnej. Turystów przyciągają również inne atrakcje, jak zwiedzanie licznych zabytków i pięknych nadmorskich miast. W tym bałkańskim kraju znajduje się 8 parków narodowych, z czego 7 zlokalizowanych jest bezpośrednio nad samym morzem lub w jego pobliżu.

Planując swój urlop w tym regionie turystycznym, warto zapoznać się z ofertą GlobeSailor (www.globesailor.pl), liderem wśród czarteru jachtów online.

GlobeSailor (https://www.globesailor.pl/czarter-jachtow-chorwacja-d265.html) posiada bogatą ofertę wynajmu łodzi w najlepszej cenie. Można skorzystać z szerokiej oferty: czarteru jachtów, katamaranów (statki wodne) lub łodzi motorowych. Dużym plusem w Chorwacji są niskie koszty wynajmu łodzi.

Niewątpliwą atrakcją tego kierunku turystycznego jest Morze Adriatyckie z bogatą linią brzegową, wzdłuż której rozciągają się liczne archipelagi i zatoki. Z tego też powodu region cieszy się popularnością, jeśli chodzi o wakacyjne rejsy. Dodatkowo, za czarterem jachtów przemawia dobrze rozwinięta infrastruktura żeglarska – zadbane porty z zabytkowymi miastami, np. Split czy Zadar i nowoczesne mariny. Dlatego decydując się na wymarzone wakacje i wybierając ten kierunek, należy wybrać dobrą ofertę i zorganizować swój rejs z zaufanym partnerem.

GlobeSailor to ponad 10 lat doświadczenia, wielu zadowolonych klientów, gwarancja najlepszej ceny i udanych wczasów.

Bogactwo kulturowe, wiele zabytków i wspaniała pogoda gwarantują wakacje marzeń. Piękno tego kraju plus znakomite połączenia między Polską a Chorwacją stanowią dodatkowy atut wyboru wakacji w tym wspaniałym regionie.

Można również skorzystać z fachowej porady doradcy, który odpowie na nasze pytania i pomoże w wyborze odpowiednio dopasowanej oferty do naszych oczekiwań.

Jeśli dokonamy rezerwacji do 30 maja, to skorzystamy z obowiązującej promocji i otrzymamy voucher o wartości 100 euro.
Profesjonalne wsparcie otrzymamy pod numerem telefonu: (22) 307 85 52.