Coraz więcej osób kupuje nowy samochód. Patrzysz na nie z zazdrością i zastanawiasz się skąd mają na to pieniądze? Bo przecież sam chciałbyś zaprosić rodzinę do klimatyzowanej fury i zawieźć na wymarzone wakacje.

Dla coraz większej ilości osób jasne jest, że samochodu nie trzeba kupować za gotówkę. Sekretem coraz nowszych aut na naszych ulicach są atrakcyjne kredyty i pożyczki na zakup auta marzeń. Co jest do wyboru? Wraz z portalem 17 Banków  przyglądamy się ofertom dla osób, które chcą kupić samochód.

Kredyt samochodowy

To oferta dla osób, którym nie udało się zaoszczędzić na inwestycję w cztery kółka. Kredyt samochodowy może dać im nawet do 450.000 złotych, które można wydać w salonie samochodowym lub kupić pojazd z drugiej ręki. Portal 17 Banków porównuje różne oferty kredytu samochodowego, które oferują nam banki. Dzięki temu nie wychodząc z domu można poznać atrakcyjne oferty i wybrać najlepszą dla siebie.

Kredyt samochodowy czy gotówkowy?

Kredyt, który zaciągamy z przeznaczeniem na auto, jest zazwyczaj niżej oprocentowany (6-8%). Warunek? Trzeba za pożyczone od banku pieniądze kupić samochód. Inaczej jest w przypadku kredytu gotówkowego. Można go wydać na co się chce: samochód, wakacje, garaż… Niestety, wyższe oprocentowanie sprawia, że dużo trudniej jest go spłacić.

A może chwilówka?

Coraz popularniejsze stają się nieduże pożyczki. Spłacamy je w ratach, bez oprocentowania. Czyli: ile pożyczyłeś, tyle musisz oddać. To wspaniałe rozwiązanie, gdy masz „na oku” świetną okazję, a brakuje ci niedużej kwoty, np. 1.000 zł. Portal 17 Banków wymienia kilkanaście ofert chwilówek, porównując je w wygodny do przeglądania sposób.

Widać zatem, że w dzisiejszych czasach brak oszczędności nie jest przeszkodą w zakupie samochodu. Pozostaje wybrać wymarzoną markę, model i… formę kredytu. Szerokiej drogi!