Ta wspólna przestrzeń musi wyróżniać się pewnymi cechami, aby spełniała swoją funkcję. Przede wszystkim musi być to pokój odpowiednio duży, aby pomieścił całą rodzinę, z odpowiednią ilością miejsc do siedzenia, ale musi też być odpowiednio urządzony. Sercem domu często jest salon, w którym rodzina spotyka się, by obejrzeć razem film, ale taką samą funkcję równie często pełni jadalnia, w której przynajmniej raz dziennie cała rodzina zasiada do wspólnego posiłku. Co poza solidnym stołem z drewna jest potrzebne, aby jadalnia stała się funkcjonalnym i przytulnym pomieszczeniem?

Stoły do jadalni z drewna

Podstawowym meblem, stanowiącym centrum jadalni zawsze jest stół. Stoły drewniane cieszą się dużą popularnością, ponieważ są solidne i służą przez długie lata. Stoły wykonane z litego drewna sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych wnętrzach, przede wszystkim należy się więc kierować tym, ile osób chcemy przy nim pomieścić. Najlepszą opcją będzie stół drewniany rozkładany, jeśli na co dzień będzie siedzieć przy nim tylko kilka osób, ale od czasu do czasu chcemy zaprosić w gości też całą rodzinę. Drewniane stoły do jadalni od lat pozostają w modzie dzięki i prostej konstrukcji. Drewniany stół oszczędny w zdobienia sprawia, że łatwiej dobrać do niego pozostałe meble, takie jak krzesła, komody czy półki.

Stoły drewniane dostępne w naszym salonie wykonane są z drewna dębowego lub sosnowego, w wielu rozmiarach, tak aby każdy znalazł u nas idealny stół dla siebie.

Krzesła do jadalni

Przy wyborze krzeseł do jadalni, powinnyśmy sugerować się przede wszystkim wygodą, ale także projektem i solidnością wykonania. One również należą do najważniejszych mebli tuż obok stołu, do którego powinny pasować kolorem i kształtem. Lite drewno z którego wykonujemy nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości. Niewątpliwą zaletą jest także to, że projektując nasze meble, nie zapominamy o walorach praktycznych. Szeroki wybór dębowych stołów do jadalni oraz krzeseł jadalnianych znajdziesz w naszym sklepie internetowym. 

Krzesła i stół rozkładany - co poza tym?

Pozostałe meble w pomieszczeniu jadalnym musisz dopasować do rozmiaru pomieszczenia oraz swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz zarówno szeroki wybór stołów jadalnianych na najwyższym poziomie, jak i stoliki kawowe do salonu. Do jadalni możesz wstawić również kredens lub witrynę, a także powiesić lustro.