Jak dokładnie działa system HST, a także w jakich przypadkach szczególnie warto go rozważyć? Oto najważniejsze informacje, które zapewnił polski producent z Warszawy!

Okno HST marki Medrus - idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić przestrzeni mieszkania

Okno HST marki Medrus, czyli Hebeschiebe Tür, to drzwi podnoszono-przesuwne. Konstrukcja opiera się na dwóch skrzydłach, które są montowane równoległe - jedno z nich jest stałe, a drugie przesuwne. W trakcie otwierania lub zamykania okna HST, porusza się tylko jednym skrzydłem, które prowadzone jest wzdłuż stałej zabudowy. Tego typu okna marki Medrus mają dość głęboką zabudowę, jednak dzięki temu, że ich skrzydła nie otwierają się do wewnątrz, nie zmniejszają one przestrzeni mieszkalnej. Aranżacja domu i mieszkaniu to istotna kwestia, zwłaszcza w przypadku małej powierzchni pomieszczenia, w którym znajdują się drzwi na taras lub balkon. Jednak nawet jeśli salon jest duży, drzwi podnoszono-przesuwne zapewnią bardziej nowoczesny, “dopracowany” wygląd. Warto też wspomnieć o tym, że każde okno HST marki Medrus można również z łatwością uchylić, tak samo jak standardowe drzwi balkonowe i przesuwne, wystarczy do tego użyć klamek.

Okna marki Medrus w systemie HST a urządzanie przestrzeni dla osób z niepełnosprawnościami

Drzwi tarasowe i balkonowe bardzo często mają niewygody próg, który uniemożliwia przejazd przez nie na wózku inwalidzkim, a także jest problemem dla starszych osób, mających kłopoty z poruszaniem się. Jeśli szukasz rozwiązania, które zapewni wszystkim domownikom bezpieczeństwo oraz komfort, okno HST marki Medrus będzie bardzo dobrym wyborem. Dlaczego? Ponieważ w przypadku tego typu drzwi próg można ukryć w podłodze! Jeśli prowadzą one na ogród, a Ty masz w domu dzieci lub dziecko, również dobrze jest postawić na ten system, aby nie martwić się o biegające maluchy. Koniecznie należy wspomnieć też o tym, że okna marki Medrus dostępne są w przeróżnych rozmiarach, ponieważ produkowane są na wymiar, dzięki czemu nie musisz przejmować się nawet niestandardową wielkością lub szerokością drzwi.

Wybierz okno HST marki Medrus - producent oferuje szeroki wybór stolarki na wymiar!

Wybór stolarki do domu lub mieszkania to stresująca sprawa. Obecnie na rynku dostępne są produkty o różnych parametrach i rozwiązaniach, nie wspominając o budżecie. Okna marki Medrus klienci kupują już od ponad dwudziestu lat, pozytywne opinie o firmie dostępne są m.in. na portalu Oferte oraz w opiniach Google Maps. Sklep stacjonarny producenta znajduje się w Warszawie, mieszkańcy stolicy oraz okolicznych miejscowości mogą zamówić darmowy pomiar i wycenę. Okno HST marki Medrus to solidny, trwały produkt, którego zakupu na pewno nie pożałujesz, a staranny montaż zapewni funkcjonalne działanie przez wiele, wiele lat.