Zarabianie na nieruchomościach to bardzo popularny sposób bogacenia się. To, co dotąd było zarezerwowane jedynie dla obeznanych na rynku, obecnie jest w zasięgu każdego. Tak! Każdy może zarabiać na wynajmie lub sprzedać M4 z dużym zyskiem, nawet, jeśli nie do końca się na tym zna. Każdy może zwiększyć cenę wynajmu lub sprzedaży nieruchomości.

Z pomocą przychodzi Invest Helper – obsługa wynajmu, sprzedaży i kupna nieruchomości. Dla osób bez doświadczenia to idealne rozwiązanie. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz prowadzenia od A do Z, czy jedynie pomocy w niewielkim zakresie.

Oferta Invest Helper – doradztwo i przygotowanie dokumentów

Firma Invest Helper pomoże przy wszystkich operacjach związanych z wynajmem lub sprzedaży nieruchomości. Można poprosić o niewielką pomoc: skonsultować zakup, sprawdzić dokumentację obiektu, umowę. Można też w całości oddać zakup nieruchomości w ręce firmy i mieć „wolną głowę”.

Dużą popularnością cieszy się oferta w zakresie sprzedaży. Invest Helper pomoże przygotować nieruchomość do sprzedaży, sporządzi umowę, podpowie, jak zwiększyć wartość np. mieszkania.

Dla osób, które chcą wynajmować nieruchomość, oferta też jest bogata. Prócz przygotowania lokalu i sprządzenia umowy, Invest Helper pomoże zweryfikować najemców tak, by obie strony umowy były zadowolone z wynajmu.

Oferta Invest Helper – reprezentowanie klientów

Ponieważ czas to pieniądz, przedstawiciel Invest Helper może zostać pełnomocnikiem klienta zarówno w sprzedaży, jak i w wynajmie nieruchomości. Będzie rozmawiać z klientami, skompletuje dokumenty sprzedaży lub wynajmu i sfinalizuje transakcję. Poprzez cykliczne wizyty może kontrolować wynajmowany obiekt oraz reprezentować właściciela w rozmowach z najemcami, sprawach urzędowych i w innych instytucjach. Będzie też egzekwować płatności wynikające z umowy wynajmu.

Z Invest Helper inwestycja w nieruchomości staje się przyjemnością. By poznać spersonalizowaną ofertę, warto skontaktować się z firmą osobiście:

Invest Helper - kontakt

Tel. +48 608 319 602

E-mail: invest-helper@o2.pl