Bo prezent nie musi kosztować zawrotnych sum. Ma sprawić radość obdarowanemu. A propozycji niedrogich upominków na mikołajki w sklepie przy Łaskiej nie brakuje.

Znajdziemy tu np. gry logiczne firmy Adamigo: Pojazdy i Zawody, Księżniczki, Bystre Oczko. W niedużych kuferkach kryją się godziny świetnej zabawy, w którą mogą zaangażować się bliscy lub inne dzieci.

A może wrócić do gier, które dorośli znają z własnego dzieciństwa? Jak Państwa Miasta, które tu kupimy w formie gry z tabelkami i sześciennym urządzeniem do losowania liter. Znajdziemy tu też zestaw do gry w okręty czy gry w kości. Oraz mega pakę Kalambury. Zabawę dla całej rodziny zapewni też gra Gorący Ziemniak. A dla tradycjonalistów: szachy i warcaby. Co ważne, gry są polskiej produkcji i wspierają rodzimy handel.

Świetnym pomysłem na tani, ale trafiony prezent, są puzzle. Rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie i zdolności manualne także u najmłodszych. W puzzlach kochamy to, że dopasujemy je nie tylko do wieku dziecka, ale też do jego zainteresowań. Trefl produkuje puzzle z postaciami ze znanych bajek, kreskówek i filmów. Minionki, Park Jurajski, 101 Dalmatyńczyków, Kubuś Puchatek, Auta, Kraina Lodu – to tylko część propozycji.

Warto zerknąć na firmowe zabawki Bob Budowniczy – koparki, figurki postaci z bajki. Zabawki z górnej półki są obecnie tańsze aż o 30 procent.

I na koniec – nieśmiertelne klocki. Cobi pozwoli pobawić się w miasto, gabinet lekarza, farmę. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie zrobić zakupy na mikołajkowe upominki? Oczywiście w sklepie przy Łaskiej 9 – to w mini pasażu handlowym, w okolicy Lidla i Rossmana.