A to wszystko w miesiącu urodzin, który Studio Obiektywna świętuje z kinem Tomi. Celebrować będziemy przez cały kwiecień. Nie dosyć, że masz szansę na darmową sesję zdjęciową w naszym konkursie (patrz poniżej), to możesz odebrać zniżkę 50 zł na zdjęcia studyjne. Jak to zrobić, dowiesz się ze strony na Facebooku:

Każdy kwietniowy bilet do kina Tomi daje ci 50 zł do wykorzystania w Obiektywnej – na zachowanie pięknych wspomnień!

Studio Obiektywna trzyma w Pabianicach najwyższy poziom. Tu nie ma miejsca na udawane tła, sztuczność. Po co budować stodołę ze 100-letnich desek, aranżować kącik herbaciany dla króliczków i urządzać w kamienicy prawdziwy, zaczarowany ogród pełen kwiatów? Bo klienci studia są tego warci.

KONKURS! Wygraj sesję rodzinną w Studio Obiektywna o wartości 250 zł

 

Konkurs rozstrzygnięto dn. 9.04.2019. Zwycięzca został poinformowany mailowo.

----

Co należy zrobić?

Dokończ zdanie: „Sesja zdjęciowa to dla mnie…” i wyślij odpowiedź na adres konkurs@zyciepabianic.pl. Na wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli  7 kwietnia 2019, do godz. 23.59.

Podziel się tym linkiem ze znajomymi, niech też spróbują swoich sił!

Rezerwacje sesji w Studiu Obiektywna (Pabianice, ul. Konstantynowska 7/8) pod nr. tel. 531 866 460 lub za pośrednictwem strony na Facebooku.

Sesja, która wybucha radością

– To wszystko wychodzi na zdjęciach – mówi Sonia Langhans, właścicielka studia. – Są nie tylko niepowtarzalne, ale mają niezwykły klimat.

Czuje się to od razu po wejściu do studia – wiosna zawitała do Obiektywnej. Zgrana i zawsze uśmiechnięta ekipa zaaranżowała cztery niepowtarzalne scenografie. Podczas sesji zdjęciowej mali i więksi modele mogą odkrywać zakamarki każdej z nich.

Zaczynamy od stacji malowania pisanek, która w pastelowych barwach wprowadza nas w świąteczny klimat. Dzieci dostają do ręki puszki z farbą i pędzle, i mogą „poćwiczyć” malowanie jajeczek jeszcze przed świętami.

Później maluchy i starszaki biegną powąchać kwiaty, przymierzyć kolorowe wianki i podlać rośliny konewką. Zaczarowany ogród kusi kolorem i tajemniczością.

Prawdziwą rewelacją jest… stodoła w studiu. Zbudowana z oryginalnych desek, pachnie prawdziwą słomą i sielanką. Wiejskiego uroku dodaje jej prawdziwe koło od wozu, szydełkowane serwetki. Na małe damy czeka elegancka parasolka. Na chłopców – wspinaczka na snopki, która może się przerodzić w szaloną zabawę.

Po obejrzeniu zakamarków stodoły małych modeli i modelki zaskakuje miniaturowy kącik herbaciany. Na czym polega jego fenomen?

– Dzieci bawią się w nim podczas sesji tak, jak w domu – mówi właścicielka. – Odgrywają „herbatkę z zajączkiem”, a my w międzyczasie robimy zdjęcia.

Studio ma też swoją „mini-szafę”, z której mali modele mogą wybrać stroje do sesji – sukienki, komplety dla rodzeństwa. Znalazły się też ręcznie robione królicze uszy i wianki.

Wielkanocne sesje zdjęciowe to hit. Mogą zdobić dom bez względu na porę roku, bo cieszą oko kolorami i radosnym klimatem. Do dzieci, oczywiście, mogą na zdjęciu dołączyć dumni rodzice czy dziadkowie.

Dodatkowy gratis: przy rezerwacji sesji w tygodniu od 9.00 do 15.00 otrzymacie jedno ujęcie zupełnie za darmo.

Obiektywna się rozwija

Zaczęło się od jednej fotografki i aparatu. Teraz Sonia Langhans ma swój zespół ludzi, a w robieniu zdjęć wspiera ją Basia.

–  To moja artystyczna kopia – ocenia właścicielka. – Jej zdjęcia oddają wiernie styl studia. Niedawno śmiałam się, że nie zatrudnię drugiego fotografa, bo musiałabym się sklonować – wyznaje.

Na szczęście, nie było to konieczne. Fotografka Basia ma wspaniałe podejście do dzieci i ogromny talent. Jej zdjęcia są na najwyższym poziomie, a profesjonalizm widać w każdym calu.

Większa drużyna Obiektywnej to też większe możliwości. Teraz każda scenografia poprzedzona jest burzą mózgów. Dokładnie analizowane są kolorystyka, jakość i trwałość rekwizytów.

– Tu nie ma miejsca na przypadek – mówią fotografki. – By klienci mogli swobodnie korzystać ze scenografii, technicznie wszystko musi być dograne. Każda sceneria jest testowana i żaden element nie jest przypadkowy, także kąt padania światła i jego barwa. Wszystko to dzieje się, zanim klienci wejdą do studia.

Ślub, komunia, nowy członek rodziny…

 Obiektywna realizuje zdjęcia z uroczystości zaślubin i pierwszej komunii świętej.

–  Terminy trzeba rezerwować już teraz, zwłaszcza komunijne – mówi właścicielka.

A te jeszcze są, choć nieliczne. Zostały też ostatnie wolne terminy ślubne na ten rok, w sam raz dla spóźnialskich, którzy dotąd nie wybrali fotografa. A bez niego trudno już teraz wyobrazić sobie wesele i przysięgę małżeńską – to w końcu pamiątka na całe życie. W cenie? Reportaż z przygotowań, z uroczystości, przyjęcia… Można wzbogacić wybór o sesję plenerową lub studyjną. Oryginalna sesja plenerowa czeka też rodziny, które wynajmą Obiektywną na uroczystość pierwszej komunii. Biała suknia, elegancki garnitur, bliscy w komplecie – to trzeba uwiecznić!

Studio oferuje też sesje ciążowe i noworodkowe. Jeśli młoda mama zdecyduje się na zdjęcia z brzuszkiem, to na fotosesję maluszka otrzyma rabat.

Co najważniejsze, dla rodziców i dzieci sesje są personalizowane, a życzenia klientów – spełniane na miejscu:

–  Balony z helem? Noworodek-wędkarz? Nie ma sprawy! – deklaruje Sonia Langhans.

A jak wybieramy gotowe zdjęcia? Po odbytej sesji, wskazujemy ustaloną wcześniej liczbę najlepszych, naszym zdaniem, ujęć. Te zostaną wywołane i zapakowane w ręcznie wykonane pudełko. Można poprosić o dodatkowe odbitki zdjęć dla bliskich.

I gotowe! Jeśli sesja zdjęciowa, to tylko w studiu Obiektywna!

Przypominamy, że możesz odebrać na nią darmowe zaproszenie:

KONKURS: Wygraj mini-sesję rodzinną w Studio Obiektywna o wartości 250 zł. Co należy zrobić?

Dokończ zdanie: „Sesja zdjęciowa to dla mnie…” i wyślij odpowiedź na adres konkurs@zyciepabianic.pl. Na wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli 7 kwietnia 2019, do godz. 23.59.

Rezerwacje sesji w Studiu Obiektywna (Pabianice, ul. Konstantynowska 7/8) pod nr. tel. 531 866 460 lub za pośrednictwem strony na Facebooku.